Uda i Brzuch – Jak zgubić 8 kg do Sylwestra

Uda i Brzuch – Jak zgubić 8 kg do Sylwestra

Nie ukrywam, że to mega wyzwanie zgubić tyle kilogramów do Sylwestra. Tylko zastanówmy sie do którego Sylwestra? Pewnie jakbyś ćwiczyła 5 razy w tygodniu z odpowiednią dietą i zabiegami to 5-6 kg jesteś w stanie to zrobić. Kliknij tutaj po współpracę.

Przy tak szybkiej utracie wagi, niestety ale przy szybkiej utracie wagi nastąpi efekt jo-jo. Jeśli zgubisz tyle kg w miesiąc to nie przerywaj procesu odchudzania. Ćwicz i odżywiaj się zdrowo do maja, a zobaczysz, że Twoje ciało bedzie piękne.

Lecimy z treningiem.

1.Brzuszki z piłką. W tym ćwiczeniu wykonasz rodzaj przysiadu, w którym będziesz trzymać piłkę ciasno między kolanami podnosząc ręce z ciężarem po obu stronach, jednocześnie napinając brzuch. Wykonaj 3 zestawy po 15 powtórzeń.

2.Podnoszenie nóg do góry w leżeniu.To ćwiczenie jest kombinacją brzuszków i oporu w nogach, ponieważ bardzo ważne jest, aby jedna stopa opierała się o 2 cale nad ziemią, podczas gdy naciskasz z lewą stopą uniesioną tak prosto, jak to możliwe i mocno ściskającym brzuch. Wykonaj 3 zestawy po 20 powtórzeń.

3.Brzuszki z Planku. W pozycji do pompek, z wyprostowaną i mocno zgiętą stopą, powoli wyciągniesz prawą nogę i wciągniesz ją z powrotem, powoli krzyżując się przed brzuchem, aż kostka dotknie lewego kolana. Wykonasz 15 powtórzeń każdej nogi przez 3 zestawy.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk