Podążaj za marzeniami, aby osiągnąć idealne ciało

brzuch i trening z piłką

Podążaj za marzeniami, aby osiągnąć idealne ciało. Kiedy osiągniesz wiek czterdziestki, trudno będzie śledzić twoje ciało. Chodzi o to, że twoje ciało może reagować inaczej na dietę i treningi. Jednak twoje pragnienie i ciężka praca mogą czynić cuda. Podążaj za marzeniami, aby osiągnąć idealne ciało!

Brzuch jest jednym z obszarów problemowych dla kobiet po 40. Utrzymywanie brzucha po 40 jest nie tylko bardzo trudne, ale bardzo ciężkie do zrobienia z różnych przyczyn np; jeśli masz problemy zdrowotne, które uniemożliwiają wykonanie wszystkich ruchów, które musisz zrobić, aby uzyskać płaski brzuch.

Jeśli rodziłaś, to ten brzuch i w ogóle całe ciało jest bardzo zwiotczałe i nie jest już takie jędrne. Na dodatek chciałbyś wygadać pięknie i mieć płaski brzuch i to w 2 miesiące. Do tego potrzebna jest determinacja i samozaparcie, ale u was tego nie ma. Każdy che mieć piękny dom, ogródek, wyjeżdżać na wczasy. Kredyty wykańczają i prowadza do wielu chorób, stresu, a te prowadzą do tycia. Nikt z was nie pomyśli o zdrowiu przed wzięciem kredytu!

Ja znam wiele rodzin, które pobrały kredyty, a pózniej po 5 latach, z zawałem serca znalazły się w szpitalu. Nie dość, że z chorobą, to ogromnym kredytem na barkach. A dlaczego nikt nie pomyśli najpierw o zadbaniu o siebie, ruchu i zdrowemu odżywianiu?

Właśnie dlatego zaprojektowałam ćwiczenia, które pomogą  Ci uzyskać bardziej stabilny i płaski brzuch oraz jędrne ciało. Te 4 ruchy rozciągną twoją szyję i kręgosłup podczas budowania twojego kręgosłupa. Aby wykonać te ćwiczenia, nie musisz podnosić głowy, szyi ani ramion.

Jeśli jednak chcesz osiągnąć doskonałe rezultaty, nie zapomnij połączyć tego treningu z odpowiednią dietą. Staraj się łączyć produkty zawierające białko, węglowodany i zdrowe tłuszcze. Pij tyle wody, aby twoje ciało było nawilżone.

Pamiętaj o rozgrzewce 10 min np. 30 pajaców 4 serie, a po treningu zrób sobie rozciąganie 5 minutowe.

1.Nogi opuszczane do dołu. Zwróć uwagę na jak nogi są wyprostowane i obciągnięte do dołu. Równo i powoli opuszaj do dołu naprzemiennie, delikatnie dotykając piętą matę. Zrób 3 serie po 20 powtórzeń.

2. Nożyce z ramionam. Można to ćwiczenie zrobić leżąc na plecach. Kręgosłup prosty, a nogi i ramiona obciągnięte.Zrób 3 serie po 20 powtórzeń.

 

3. Plank z nogami i ramionami. Plecy są proste. Na zmianę raz lewa strona, a raz druga strona. Na początek po 15 powtórzeń 2 serie.

Aby osiągnąć swój cel, musisz cały czas być zmotywowana. Jeśli czujesz, że zmagasz się z motywacją, nie wahaj się zwiększyć swojej motywacji poprzez czytanie moich artykułów przemawiających za inspiracją.

Kliknij Tutaj

Twój Trener https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk