Plaster na Odchudzanie – Sprawdź Jedną metodę – Działaj

Metod na odchudzanie nie ma za dużo, ale coraz więcej jest tabletek czy innych niesprawdzonych suplementów. Ostanie słyszałam w aptece o plastrach na odchudzanie. Stojąc w kolejce w aptece, jedna pani zapytała sprzedającej leki czy są jakieś plastry na odchudzanie….a ta pani odpowiedziała: tak są i trzeba zakleić plater na usta i nie żreć!

To najbardziej racjonalna odpowiedz i szczera jaką słyszałam w aptece. Pani się obużyła i wyszła. Pretensje można mieć tylko do siebie, bo zaniedbanie było widać bardzo duże. Jesteś na mojej stronie i czytasz moje artykuły i wiesz, że nie owijam w bawełnę i mówię prawdę.

Każdy ma swój etap w życiu, kiedy dochodzi do momentu wtedy, kiedy zaczyna chorować, łapać kontuzje. Te etapy przychodzą szybciej niż kiedyś. Kiedy miałam 20-30 lat jedzenie nie było takie chemiczne jak jest dziś, ludzie więcej dbali o siebie i częściej ćwiczyli.

Dziś mamy około 310 milonów ludzi chorych na cukrzycę na całym świecie i nikt nie umie poradzić sobie z tym problemem. Nikt nie umie przekazać to co jest najważniejsze w życiu…a najważniejszy jest ruch i ograniczenie jedzenia. To jest sukces. Proste, ale jak nie realne do wykonania.

Za 10 lat będę w wieku emerytalnym i powiem wam szczerze, że czuje się jak młody Bóg. Trenuję MMA przygotowując się do walki w Oktagonie…chcę ukończyć swój cel, który obrałam sobie 3 lata temu. I czy plastry by mi w tym pomogły??? Hahah oczywiście, że nie! Czy tabletki by mi w tym pomogły? Nie! Dyscyplina i cel, który sobie wyznaczyłam i go osiągnę. Bycie dobry w tym co robię, polega na poświęceniu wielu w życiu!

W następnym artykule napiszę o „Diecie Trzech Sióstr ” – długowieczność bez raka!

Ja ciągle prę do przodu i się nie użalam nad sobą i to mnie trzyma w osiągnięciu celu.

Wyznacz sobie cel i przyj do przodu! Wiele pomogłam osobom, które chciały osiągnąć cel, a teraz wiele osób pomaga mi abym wystąpiła na gali MMA. To trudne, bo jestem przed 50 – siatką i brakuje zawodniczek, które chciały by walczyć, ale dalej prę do przodu i czekam.

Dziś pokażę ci jak zacząć się ruszać i nie chodzi o plastry, aby je przyklejać, tylko o to aby zacząć się ruszać Najlepszym ćwiczeniem zaczynającym twoje odchudzanie jest po prostu codzienny spacer i to nie za szybki 15 minut dziennie. To najlepsze co możesz zrobić dla ciebie jeśli nie wiesz jak zacząć ćwiczyć. Zwiększ co tydzień 5 minut więcej aż dojdziesz do 1 godziny. Nakręcisz lepszy metabolizm i będziesz mieć lepszą kondycję.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk