Duży Brzuch – Ćwiczenia dla Leniwych – Proste i Szybkie

Brzuchy w domu

Ćwiczeń na brzuch jest bardzo dużo i każdy może sobie wybrać coś dla siebie. Każdy z was może dopasować pod swoje choroby czy kontuzje, bóle czy złamania, kondycji czy brak kondycji. Zestawy ćwiczeń na moim blogu są i będą zróżnicowane i za darmo. Oczywiście treningi personalne online są płatne, ale mam dla ciebie dziś promocję.

Napisz do mnie jeszcze dziś i zdobądź za darmo 2 treningi z 10 wykupionych – plus dieta. Kliknij tutaj po taki zestaw i zacznij dbać o siebie tu i teraz.

Do każdego zestawu ćwiczeń oczywiście musisz ograniczyć spożycie kalorii aby efekt był rewelacyjny. Nie katuj się za mocno aby się nie zrazić do kolejnych dni czy miesięcy treningowych.

Przed każdą porcją ćwiczeń zrób sobie 30 pajacyków aby rozgrzać ciało i po zakończeniu ćwiczeń, rozciągnij się przez 5 minut. Ważne jest aby przygotować ciało do wysiłku, podnieść temperaturę ciała.

1.Zrób plank na łokciach i spokojne przekładaj biodra na bok tak aby brzuch skręcał się raz w prawo raz w lewo. 3 serie po 10 powtórzeń na każdą stronę.

2.Boczne brzuchy ze skrętem są rewelacyjne na talię. Zrób 3 serie po 10 powtórzeń na każdą stronę.

3.Skośne z piłką to kolejne ćwiczenie na talię. Nie musisz mieć piłki na początku, wystarczy butelka wody. Zrób 3 serie po 15 powtórzeń.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk