Płaski BRZUSZEK z Tym Jednym Ćwiczeniam – Zaczynamy

Brzuch cwiczenie na stojąco

Płaski BRZUSZEK z Tym Jednym Ćwiczeniam – Zaczynamy

Aby ćwiczyć mięśnie brzucha, nie zawsze chcesz ćwiczyć deskę lub brzuszki, na leżąco, a nawet używać sprzętu do ćwiczeń. Na szczęście istnieją inne rozwiązania i warto pomyśleć o pracy nad kręgosłupem na stojąco

Ta metoda może być nawet bardziej skuteczna, ponieważ większość twoich mięśni  jest nawet niewidoczna w lustrze, ale owijają się wokół twojego ciała.

Kiedy już zdecydowałaś się na ćwiczenia na stojąco, najważniejsze jest, aby dowiedzieć się, które z nich są najskuteczniejsze. Jeśli naprawdę chcesz osiągnąć wyniki, wykonuj najlepsze ruchy brzucha, które skupiają się na całym ciele i skupiają się na formie, a nie na wykonywaniu powtórzeń, na przykład angażuj mięśnie brzucha w podnoszenie nogi za każdym razem, a nie mięśnie czworogłowe czy pośladki.

Największym problemem, z jakim borykają się ludzie w dzisiejszych czasach, jest znalezienie czasu na trening, a od tego ćwiczenia możesz zacząć, nawet jak podróżujesz. W takich okolicznościach ćwiczenie na brzuch w pozycji stojącej jest idealne do wykonywania i można je dodać do własnego, niestandardowego treningu na mięśnie brzucha.

W tym ćwiczeniu – marszu z wysokimi kolanami, którą Ci dzisiaj prezentuję, użyj  skośnych i prostych brzucha, które również podnoszą Twój tyłeczek.

Możesz zrobić to ćwiczenie przy ścianie lub z hantelkami. Sposobów jest wiele, jak i ćwiczeń.

Instrukcje:

– Pozycja wyjściowa – pozycja stojąca ze złączonymi stopami i ramionami po bokach.
– Wyciągnij prawą stopę do tyłu, połącz dłonie i wyciągnij je w górę i na zewnątrz (pod kątem około 45 stopni od twarzy). Utrzymuj ciężar na lewej stopie i rdzeń mocno, uwalniając prawą stopę.
– Unosząc prawe kolano w kierunku klatki piersiowej, opuść ręce i skręć górną część ciała w prawo.
– Ponownie wyciągając ręce w górę i na zewnątrz, dotknij prawą nogą za sobą.
– Wskazówka: kolana powinny być zgięte
Wykonuj ruchy przez 30 sekund po jednej stronie, a następnie powtarzaj po lewej stronie przez 30 sekund.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk