Ćwiczenia Na Pelikany – 5 Minut Na Noc

Ketebel Trening

Ćwiczenia Na Pelikany – 5 Minut Na Noc

Wzmocnienie mięśni pleców, ramion i nóg jest ważne dla kształtowania pięknej postawy, ponieważ silne mięśnie pleców wspierają kręgosłup, stabilizując i chroniąc plecy.

Kiedy schudniesz, tłuszcz zostanie spalony na górnej części ciała, więc ćwicząc plecy i ramiona  możesz zmniejszyć dysproporcję góry i dołu.

1.Wznosy Ramion z Ketebelem

Jak to zrobić: Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość barków, palce u nóg lekko skierowane na zewnątrz.

Trzymaj rączkę kettlebell obiema rękami, ręce skierowane prosto w dół przed sobą.

Lekko ugnij kolana z prostym kręgosłupem, a następnie szybko wyciśnij nogi, jednocześnie przyciągając ręce do podbródka.

Rozpocznij ruch z nóg i pośladków z mocą. Są szybkie. 3 serie po 15 powtórzeń.

2.Boczne unoszenie ramion.

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość bioder, trzymając odważnik za uchwyt obiema rękami, z dłońmi skierowanymi do siebie.

Przesuń kettlebell w prawą rękę prostując rękę, podciągnij ciężar na bok w prawo i do wysokości barków, z dłonią skierowaną w dół.

Poświęć 2 sekundy, aby powoli opuścić do pozycji wyjściowej. Zamień się stronami; powtarzaj 3 razy po 8 powtórzeń. Kontynuuj naprzemiennie.

 

3.Wznosy Ramion do góry siedząc.

Usiądź na podłodze z wyprostowanymi nogami, trzymając kettlebell, obiema rękami na klatce piersiowej. Pochyl tułów do tyłu o 45 stopni, aby rozpocząć ćwiczenie. Prostym ruchem, wypchnij ciężar do góry.

 Poświęć 3 sekundy, aby powoli opuścić się do pozycji wyjściowej. 4 serie po 12 powtórzeń.

Ketebel ramiona

Ćwiczenia są dla każdego, kto chce zgubić pelkiany, wzmocnić plecy i brzuch. Na początek zamiast ketebela, weż sobie butelkę wody po 0.5 l i to już wystarczy aby ćwiczyć. Małymi kroczkami i do przodu, ważne aby zacząć coś robić, a nie siedzieć i narzekać i narzekać. Powodzenia.

Kontakt do współpracy kliknij tutaj.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk