4 sposoby na płaski brzuch

plaski-brzuch-mataleo-gosia-klos-metamorfoza

Kto jeszcze chciałby wygrać w końcu bitwę z własnym ciałem i mieć płaski brzuch

Jak Mieć płaski brzuch

To jest jedno z najczęstszych pytań, jakie otrzymuję. Jak mieć płaski brzuch? Jak pozbyć się oponek? Jak mieć choć namiastkę kaloryfera na brzuchu?

Jeśli naprawdę zależy ci na tym, aby mieć płaski brzuch, skorzystaj z poniższych instrukcji. To, co piszę poniżej, to są fragmenty mojej najnowszej książki.

Całe Ciało – Nie Tylko Płaski Brzuch

Wbrew temu, w co wielu ludzi wierzy, robiąc tysiące przysiadów i brzuszków każdego dnia, nie osiągniesz płaskiego brzucha.
Wystający brzuch to najczęściej nadmiar tkanki tłuszczowej, a nie brak mięśni. Dlatego same ćwiczenia na brzuch nie są rozwiązaniem. Konieczne jest zadbanie zarówno o ćwiczenia jak i o dietę.

Ruszamy nóżką

Te ćwiczenia na płaski brzuch wykonuj co najmniej trzy razy dziennie w ciągu dnia. Leżąc bokiem machamy nóżką w górę i w dół. Możesz robić w seriach 4 x 20 wymachów na każdej stronie

Zobacz co jesz na co dzień

Powiem wprost. Płaski brzuch sam się nie zrobi. Trzeba mu pomóc, tak więc pozbądź się chipsów, ziemniaków, makaronów, kolacji z mikrofalówki i zdecyduj położyć kres tym szybkich przekąskom. Sól, konserwanty i cukier pomogą utrzymać ci brzuch nadęty i z oponkami. Więcej owoców i jak najwięcej nie przetworzonej żywności.

Fasola i rośliny strączkowe, jagody, orzechy i jabłka – jedz tego dużo 🙂

Koniec z alkoholem

Pewnie nie namówię na abstynencję :), ale powstrzymaj się od alkoholu. Lubię czasami lampkę wina do obiadu, ale gdy starasz się mieć płaski brzuch, alkohol jest jego wrogiem. Alkohol obniża zahamowania, zmniejsza siłę woli i pobudza apetyt.

Usuń sól – Pij więcej wody

Wzdęcia to najczęściej zatrzymywanie wody w organizmie. Najczęstszym powodem zatrzymywania wody przez nasze ciało jest duża soli w komórkach. Aby pokonać wzdęcia, i mieć płaski brzuch, zmniejsz spożycie soli do minimum lub najlepiej do zera.

Skorzystaj już dziś i zacznij cieszyć się zdrowym życiem.

Na co czekasz? Skorzystaj z najlepszej oferty Metamorfozy.

         ♦Kliknij Tutaj♦  Zadbaj już teraz o swoje ciało

 

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk