Ćwiczenia Na Nogi

cwiczenia-Na-Nogi-mataleo-Gosia-Klos

Czy Ty Też Chcesz Mieć Sexi Smukłe Nogi – Ćwiczenia Na Nogi

Chciałabyś zakładać mini spódniczkę bez obawy wyśmiania? Chciałabyś być podziwiana przez koleżanki i facetów? Smukłe nogi same się nie zrobią, potrzebne są ćwiczenia na nogi. Poniżej zestaw kilku ćwiczeń na zgrabne i smukłe nogi, szczególnie do wykonania wówczas, gdy nie masz czasu na siłownię.

Wybierz choć jedno z poniższych ćwiczeń i zacznij systematycznie je wykonywać. Naprawdę wystarczy kilka minut dziennie, aby wyrzeźbić tyłek, uda i łydki.

Ćwiczenia Na Nogi – Wojownik

cwiczenia-Na-Nogi-Wojownik-mataleo-Gosia-KlosStań prosto ze złączonymi stopami i wychyl w tył lewą nogę do poziomu, kładąc masę ciała na prawej nodze, stojącej. Podniesiona nowa, tułów i głowa, powinny tworzyć linię prostą. Wytrzymaj w tej pozycji przez 5 oddechów i powoli wyprostuj się, stając na obu nogach.

Powtórz to ćwiczenie 4 razy na każdą nogę

Ćwiczenia Na Nogi – Krzesło

cwiczenia-Na-Nogi-Krzeslo-mataleo-Gosia-KlosJest to doskonałe ćwiczenie na nogi dla początkujących, a ja zakładam, że siedzisz teraz na krześle i czytasz ten artykuł. Jeśli tak rzeczywiście jest, jest to doskonała okazja, aby spróbować tego ćwiczenia.

Stojąc plecami do krzesła, ustaw stopy na szerokość barków. Przy zachowaniu masy ciała na piętach, podnieś ręce w górę i staraj się powoli obniżać pośladki w stronę krzesła. Zatrzymaj się jednak tuż przed tym, zanim usiądziesz i powróć do pionu, również powoli.

Wykonaj 4 serie po 5-15 powtórzeń każda

Ćwiczenia Na Nogi – Mix

cwiczenia-Na-Nogi-Mix-mataleo-Gosia-KlosPo tym ćwiczeniu naprawdę odczujesz zmęczenie, szczególnie jeśli jesteś początkująca. To ćwiczenie na nogi, daje radę 🙂

Stań prosto z nogami rozstawionymi na szerokość barków. Zejdź do pół przysiadu, a następnie wyskocz prosto w górę, podnosząc tym samym ręce ku górze. Gdy po wylądowaniu, wracasz powoli do półprzysiadu.

Wykonaj 3 serie po 5-20 powtórzeń każda

Ćwiczenia Na Nogi – Skłony Tułowia

cwiczenia-Na-Nogi-Sklony-Tulowia-mataleo-Gosia-KlosTo ćwiczenie ma wiele zalet, włącznie ze zwalczaniem cellulitu.

Stań prosto, ze stopami rozstawionymi na szerokość bioder. Pochyl ciało do przodu. Trzymając kolana lekko ugięte, połóż piersi na swoich udach, i niech twoja głowa opada do przodu w kierunku ziemi. Będąc w takiej pozycji, powoli staraj się wyprostować nogi w kolanach.

Wytrzymaj 5-8 powolnych i głębokich oddechów przy każdym skłonie.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk