Płaski Brzuch w Miesiąc – Jak To zrobić

plaski brzuch w miesiąc

Płaski Brzuch w Miesiąc – Jak To zrobić. Fitneski zawsze wydają się zbyt zajęte dyskusją na temat idealnego spożycia białek lub jak radzić sobie z konsumpcją węglowodanów, ale rzadko się słyszy, jak mówią o swoich ulubionych owocach i warzywach. Ogólnie rzecz biorąc, żywność oparta na roślinach jest w dużej mierze niedoceniana, jeśli chodzi o planowanie diety dostosowanej do treningu siłowego w domu lub na siłowni.

Kliknij Tutaj po współpracę!

Oczywiście skłamałabym jeśli dałabym ci szybki sposób na płaski brzuch, który możesz mieć w miesiąc czasu. I na dodatek jeśli ważysz od 80 kg w górę. Nawet żadne tabletki odchudzające ci nie pomogą. Jeśli je teraz przyjmujesz to je wyrzuć do kosza. Jeden z najlepszych sposobów na twój brzuch jest dieta i trening indywidualny, a nie jakieś świństwo tabletkowe.

U mnie dziewczyny ciężko trenują na taką sylwetkę, ale nikt jeszcze w miesiąc nie zrobił formy, chyba że operacjami plastycznymi. Musisz pamiętać, że ćwiczy się na całe życie, a nie na okazję typu wakacje czy ślub! Kilkumiesięcznym treningiem można sobie wiekszą krzywdę zrobić niż sobie wyobrażasz…a jak nie schudniesz to pretensje masz do całego świata, a nie do siebie.

Zmień swoje myślenie i zacznij dziś ćwiczyć na przyszłe lato, ale pewnie o tym teraz nie myślisz…bo i tak już zwątpiłaś w siebie. A teraz coś napiszę o błonniku, który jest najważniejszy w procesie odchudzania. No jeszcze jest metabolizm, bez którego też będziesz mieć duże problemy, a trening zwiększa twój metabolizm. Czyli koło się zamyka. 

Błonnik pokarmowy, występujący w roślinach, ma wiele zalet – od jego zdolności do wywoływania uczucia sytości, po pomaganie organizmowi w zachowaniu prawidłowej wagi i budowaniu beztłuszczowej masy mięśniowej. Niektórzy eksperci zalecają spożywanie 25 gramów błonnika dziennie dla kobiet i 38 gramów dziennie dla mężczyzn. Czemu? Przeczytaj poniższy tekst, aby się dowiedzieć.

Błonnik pokarmowy jest w rzeczywistości niestrawnym składnikiem odżywczym znajdującym się w wielu owocach, warzywach, ziarnach i roślinach strączkowych. Tradycyjnie jest klasyfikowany w dwóch grupach: rozpuszczalny błonnik, który rozpuszcza się w wodzie i może być metabolizowany w naszych jelitach przez „dobre” bakterie i nierozpuszczalne włókno, które nie rozpuszcza się w wodzie. Innymi słowy, błonnik może być fermentowalny lub niefermentowalny, zgodnie ze zdolnością bakterii przyjaznych dla jelit, aby go użyć, a większość produktów spożywczych zawiera oba rodzaje.

Kliknij Tutaj po współpracę!

1. Utrata tłuszczu

Żywność o wysokiej zawartości błonnika jest bardziej wypełniona niż żywność o niskiej zawartości błonnika, dzięki czemu pomagają ci jeść mniej, a jednocześnie dłużej. Włókno wzmacnia również uwalnianie hormonu zwanego cholecystokininą, który sygnalizuje mózgowi, że jesz wystarczająco dużo. Oznacza to, że włókna mogą zapewnić znaczną pomoc w kontrolowaniu apetytu podczas fazy cięcia brzucha lub przed zawodami.

Teraz, chociaż niektóre produkty bogate w błonnik mają mniej kalorii i dostarczają organizmowi mniej energii, niektóre z najlepszych produktów energetycznych w okolicy to niskokaloryczne pokarmy o wysokiej zawartości węglowodanów, ponieważ zawarte w nich włókna spowalniają ich wejście w organizm. krew i dostarcza organizmowi trwałą ilość paliwa.

Błonnik faktycznie wiąże się z niektórymi dietetycznymi tłuszczami, które spożywasz i usuwa je z organizmu, więc włączenie błonnika do wysokokalorycznych posiłków pomoże ci zwalczyć nadmiar tłuszczu, który spożyłaś.

2. Wrażliwość na insulinę

Insulina jest kluczowym hormonem, który napędza spożywane węglowodany i zużywa białka do mięśni, zapewniając szybszą regenerację i zwiększony wzrost. Ale ten korzystny efekt zależy od twojego poziomu wrażliwości na insulinę. Wygląda to tak: mięśnie mają własne receptory insuliny, a im lepiej są dostrojone, tym więcej insuliny zostanie dostarczonych, aby przenieść węglowodany i białka do mięśni.

I tu pojawia się kolejna istotna rola błonnika – rozpuszczalne włókna poprawiają wrażliwość na insulinę, poprawiając funkcjonowanie receptorów insuliny. To sprawia, że ​​włókna są ważną częścią twojego planu diety, jeśli poważnie myślisz o budowaniu idealnego szczupłego, zgranego ciała.

Ponadto niektóre warzywa bogate w błonnik, takie jak kapusta, brokuły i kalafior zawierają związki o nazwie indole – pomagają one obniżyć poziom estrogenu u samców, a zatem prowadzą do mniejszej retencji wody i nieco większego poziomu testosteronu. Nieźle, prawda?
Ale jeśli zastanawiasz się, jaki jest najlepszy czas na skonsumowanie włókien – cóż, poza posiłkiem po treningu. Posiłek po treningu musi zapewnić szybką absorpcję węglowodanów, aby pobudzić regenerację i wzrost, więc naprawdę nie skorzystasz na wolniejszym trawieniu węglowodanów.

Ale to nie znaczy, że powinnaś trzymać się z daleka od owoców o wysokiej zawartości błonnika i warzyw w innych posiłkach – powinnaś je znacznie zwiększyć, aby wzmocnić efekty diety  i czerpać z niej także inne wspaniałe korzyści zdrowotne.

Potrzebujesz diety, która skutecznie Cię odchudzi? A może potrzebujesz diety i. treningu jednoczenie, która pomoże lub całkowicie wykluczy takie dolegliwości jak: zaparcia, nadciśnienie, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, miażdżyca, osteoporoza lub chcesz zregenerować swoje jelita, a trening dobiorę dla ciebie indywidualnie.  Napisz do mnie w celu konsultacji, a następnie ułożę dla Ciebie dietę oraz trening bez drogich, wyszukanych produktów.

Kliknij Tutaj po współpracę!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk