Merry Fitness – Świąteczny Prezent – Podaruj Zdrowie Swoim Bliskim

treningi on-line -Merry Fitness

Merry Fitness – Świąteczny Prezent – Podaruj Zdrowie Swoim Bliskim.

Chcesz zacząć ćwiczyć swoje ciało? Chcesz pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej? Nie masz odwagi pójść do klubu fitness czy na siłownię? Nie masz pewności czy możesz pokazać się w leginsach? Nie czujesz się dość pewnie, żeby ćwiczyć razem z innymi? Mam dla Ciebie propozycję. Podaruj zdrowie Swoim Bliskim i Zacznij ćwiczyć w domu. Nabierzesz pewności ruchu. Rozciągniesz swoje ciało i wzmocnisz kręgosłup. Przyzwyczaisz się do swojego wyglądu w leginsach. Pokonasz wstyd, który często towarzyszy przy pierwszym kontakcie z nowym dla Ciebie otoczeniem. 

Okres świąteczny i mikołajkowy to czas spędzania czas z rodziną, ale i czas wydawania dużych pieniędzy na rzeczy, które po świętach idą w kont lub są w ogóle nie trafione. A może tak pomyśleć w końcu o zdrowiu bliskich? Na pewno macie w swojej rodzinie, kto boryka się z otyłością, a nawet tego nie widzi. Takimi osobami są wasi mężowie, którzy zawsze wiedzą wszystko i dobrze. Może i tak jest, ale brzuch z przodu mówi za siebie.

I tu można sprawić swojemu mężowi fajny prezent. Treningi z Trenerem Online prowadzony przez mojego partnera i Trenera Osobistego Damiana Lisińskiego. Jeśli chodzi o panie to może masz siostrę, ciocię która chciałaby by poćwiczyć, a nie wie jak. Ja moje panie prowadzę online więc i takę osobę też poprowadzę internetowo. Do tego rozpiszę plan dietetyczny i za darmo dostanie ode mnie moją najnowszą książkę z przepisami na koktajle. Jeśli chodzi o pakiet to Treningów jest 8 w miesiącu i spotykamy się LIVE dwa razy w tygodniu. Motywacja i wycisk gwarantowany.

Możesz zrobić fajny prezent na Mikołajki czy Święta. Wystarczy, że napiszesz do mnie. Liczba miejsc ograniczona. Takich prezentów ma Tylko 10 z darmową książką.Treningi online mogą być dla bliskich, a książka pełna wiedzy jest dla ciebie. I dwie osoby będą zadowolone z prezentami. Promocja ruszyła, wiec  bądź pierwsza i zamów już dziś ten wspaniały prezent świąteczny. W zeszłym roku prezent prezent rozszedł się jak świeże bułeczki wiec nie odkładaj tego na ostatnia chwilę.

Tak zrobiła sobie prezent w zeszłym roku moja Ania, wygląda obłędnie. Przez 2 lata chodziła na siłownie i nigdy nie miała takich rezultatów jak dziś. Ty też tak możesz wyglądać. Zamów prezent dla siebie lub bliskich. 

Co zrobić, aby taki Prezent Świąteczny zdobyć? Przede wszystkim zgłosić się do mnie pisząc wiadomość na m.klos@mataleo.eu z dopiskiem „Świąteczny Prezent” lub kliknij w zielony link.

KLIKNIJ TUTAJ PO PREZENT ŚWIĄTECZNY

Pozdrawiam was kochani i nie zastanawiajcie się jaki prezent w tym roku kupić.

Po prostu podaruj zdrowie swoim bliskim lub sobie. 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk