Płaski Brzuch w 4 Minuty – Efekt w Krótkim Czasie – Gosia Klos

Płaski Brzuch w 4 Minuty - Metoda Na Noc

Płaski Brzuch w 4 Minuty – Efekt w Krótkim Czasie – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Posiadanie szczupłego brzucha to marzenie wielu osób, zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Jednak zdobycie go w tradycyjny sposób nie jest takie proste i jest czasochłonne. Japończycy opracowali metodę, która daje niewiarygodne rezultaty w krótkim czasie.

Ten sposób hartowania brzucha jest w 100% skuteczny, ale ćwiczenia są bardzo intensywne, więc nie każdy będzie w stanie to zrobić, gdyż może dojść do kontuzji.

W stylu ze zdrowiem chcę pomóc Ci zdobyć brzuch Twoich marzeń, dlatego przedstawię Ci metodę Tábata, aby osiągnąć to w krótkim czasie. Jeśli jednak chcesz uniknąć kontuzji, musisz być ostrożna w wykonywaniu tych ćwiczeń. Na początku zrób tylko część tego, a kiedy jesteś na to przygotowana, możesz  zrobić w całości.

Metoda Tabaty

Dla wyników uzyskanych w krótkim czasie metoda ta może wydawać się popularnym kłamstwem internetowym. Jednak Tábata jest ćwiczeniem używanym od wielu lat ze sprawdzonymi wynikami. Dzięki poświęceniu i zaangażowaniu technika ta pomoże Ci w krótkim czasie uzyskać płaski i stwardniały brzuch. Ponadto dobra dieta jest niezbędna do uzyskania lepszych wyników.

Tabata została zaprojektowana przez japońskiego lekarza, ale ta technika została zapomniana z nieznanych powodów. Jednak dzięki postępowi technologicznemu naszych czasów odrodziła się. Po głębokich badaniach odkryto, że metoda ta opiera się na testach laboratoryjnych i rzeczywistych przypadkach skuteczności. Dlatego uratowano tę metodę, aby spłaszczyć brzuch, inwestując 4 minuty dziennie.

1. Pierwszą rzeczą do zrobienia jest trochę rozgrzanie, aby nie uszkodzić mięśni. Połóż  się na plecach i ściśnij brzuch podczas podnoszenia nóg. Ta pozycja jest utrzymywana przez 30 sekund z cały czas napiętym brzuchem. Następnie należy wstać i wykonać małe podskoki 30 razy.

2.Ćwiczenia z boku na bok

Z ugiętymi kolanami i stopami płasko na podłodze, połóż się na plecach i połóż ręce po bokach. Zrób wydech i napnij mięśnie brzucha, przesuwając prawą rękę w kierunku prawej stopy. Twoja szyja i głowa muszą pozostać w jednej linii, podczas gdy dolna część pleców jest przyciśnięta do podłogi. Wróć do pozycji wyjściowej, a następnie zmień strony, powtarzając ćwiczenie przez 30 sekund. Następnie należy wstać i wykonać małe podskoki 30 razy.

Jak widać, metoda Tábata jest niezwykle intensywna, ale jej rezultaty są gwarantowane. Jeśli uważasz, że któryś z Twoich znajomych chciałby mieć płaski brzuch, nie wahaj się podzielić z nimi tym artykułem.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk