Zrób Ćwiczenie na Boczki i Fałdki Brzucha – Trenuj Bezpiecznie w Domu

Boczki i dolny brzuszek

Zrób Ćwiczenie na Boczki i Fałdki Brzucha – Trenuj Bezpiecznie w Domu

Najlepsze ćwiczenia zrobisz w domu, gdyż nikt cię nie obserwuje, nie krytykuje i nie neguje czy robisz dobrze czy zle. Mając 20 lat doświadczenia pracy z kobietami wiem, że każda z was nie ma wiedzy na temat ćwiczeń i wykonuje je nie technicznie.

Skutki są takie, że zniechęcasz się i brakuje ci dalszej motywacji do działania. Moje programy są proste i skuteczne ćwicząc 1 na 1 w domu ze mną online. Ja widzę cię, poprawiam i motywuje. Oczywiście nie każdego stać na taki prywatne lekcje, ale wyobraź sobie, że masz kontuzje, którą nabawiłaś się podczas ćwiczeń na siłowni.

Rehabilitacja, na którą się czeka miesiącami lub wysyłają ci online co masz robić. I kolejna kontuzja…bo w rzeczywistości nadal nie wiesz jak wykonać ćwiczenie. I tak w koło Macieju.

Te ćwiczenia, które są na moim blogu można powoli prześledzić i ćwiczyć, bez jakichkolwiek kontuzji, jeśli oczywiście jesteś zdrowa. Dzisiejsze ćwiczenie jest proste i bardzo intensywne dla osób początkujących.

Zaczynamy!

1.Boczne spięcia z podniesionym kolanem.

Pozycja wyjściowa klęk na lewej nodze, a prawa noga jest podnosimy ugiętą do boku. Przyciśnij lewą rękę do podłogi, prawą rękę połóż za głową.
Następny ruch powinien przybliżyć prawe kolano do prawego łokcia poprzez zgniecenie skośnych.
Ćwiczenie należy powtórzyć 15 razy z każdej strony.

Czyż to nie jest proste ćwiczenie? Proste, jak się ćwiczy i próbuje. Działaj i nie rezygnuj. Powodzenia.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk