Płaski brzuch w 4 dni i usuń 10 cm z tali


Kup Dietę i Trening

Płaski brzuch w 4 dni i usuń 10 cm z tali. Nazwa cudowna woda pochodzi od jej wynalazcy Cynthia Sass i jest cudownym napojem, który może zdziałać cuda dla twojego zdrowia. Napój ten rozpuści tłuszcz z brzucha, poprawi trawienie i utrzyma optymalne nawodnienie. Dodając do tego ćwiczenia, masz gwarancje na długie odchudzanie.

CUDOWNA WODA odgrywa główną rolę w moim programie metamorfoza w 3 miesiące.  Zgłoś się do niego na www.mataleo.eu/kontakt

Ogólna zasada dobrego zdrowia polega na piciu ośmiu szklanek wody dziennie. Jednakże, pijąc osiem szklanek wody, należy pamiętać o kilku rzeczach: równowadze płynów w organizmie (elektrolicie) i zatrzymywaniu wody. Cudowna woda ma zdolność polepszania trawienia, zapobiega zatrzymywaniu wody, a zawarte w niej składniki poprawiają ogólny stan zdrowia.

Składniki:

2 litry wody
1 średnia cytryna, cienkie plasterki
1 średni ogórek, obrany i cienko pokrojony
1 łyżeczka świeżo startego imbiru
12  liści mięty

Wlej 2 litry wody do większego dzbanka. Wszystkie składniki włóż do wody i je wymieszaj. Włoż cały napój do lodówki na noc i rano przecedź i wypij w ciągu dnia. I tak 8 szklanek dziennie.  Prosty przepis, a jak może dużo pomóc. Do tego dodaj oczywiście aktywność i ciesz się za pare miesięcy pięknym ciałem. Dzisiejsze czasy pokazują nam, że trzeba tą aktywność wykonywać codziennie 40 min. w każdym wieku.

CUDOWNA WODA odgrywa główną rolę w moim programie metamorfoza w 3 miesiące.  Zgłoś się do niego na www.mataleo.eu/kontakt

Jest wiele fajnych przepisów na brzuch, zmarszczki, rozstępy czy odchudzanie, które będę systematycznie dodawać ale same te przepisy nie pomogą. Musisz ruszyć dupę i ćwiczyć.

Poprzedni
Następny
Wybierz walutę
USD Dolar amerykański
EUR Euro
%d bloggers like this: