Motywacja w odchudzaniu – Trening dla Ciebie – VIDEO

Piękny brzuch w 5 minut

Motywacja w odchudzaniu – Trening dla Ciebie – VIDEO. Kolejny zestaw ćwiczeń, który możesz sobie dodać do twojego treningu! Z pomocą treningu 3 ruchowego  możesz osiągnąć wszystkie cele związane z brzuszkiem! To nie jest prosty trening, to jest dokładnie to, czego potrzebujesz, aby wzmocnić wewnętrzne i zewnętrzne  mięśnie.

Te 3 podstawowe i skuteczne ruchy są dla Twoich skośnych mięśni dobrym treningiem i dają niesamowite efekty na brzuch w krótkim czasie. Co więcej, możesz wykonywać te ćwiczenia zarówno w domu jak i na siłowni, kiedy tylko chcesz. Czy to nie jest niesamowite? Przed rozpoczęciem podstawowego treningu, nie zapomnij  rozgrzać się na około pięć do ośmiu minut na ulubionym urządzeniu cardio lub zwykłe pajacyki. Jeśli nie ćwiczysz na siłowni, możesz wybrać lekki jogging lub skakanie jako cardio. Następnie, po uzyskaniu energii i rozgrzewaniu mięśni, możesz przejść bezpośrednio do treningu.

Powinnaś wykonać dwa zestawy powtórzeń na każdą stronę, odpoczywając przez 30 sekund pomiędzy. Po wykonaniu dwóch zestawów przejdź do następnego ćwiczenia. Więc, panie, czy jesteście gotowe, aby poczuć prawdziwe palenie mięśni? Jeśli tak, wciągnij ulubione spodnie do treningu, weź butelkę wody i przygotuj się na wykonanie wszystkich 3 ćwiczeń, aby osiągnąć swój cel.!

1.Wchodzenie po górach. Plecy proste i brzuch wciągnięty.

 

2. Skręty na boki. Możesz nogi na początek opuści nogi na podłogę.

3. Stabilizacja ciała. Jedno z trudniejszych ćwiczeń, ale bardzo ładnie modeluje ciało to ćwiczenie. Wytrzymaj po 15 sekund na stronę i zmień.

 

Jeśli jesteś gotowa na współpracę to napisz do mnie na

www.mataleo.eu/kontakt

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk