Jak to zrobić – Schudnij z Brzucha po 40 – tce – Sprawdź

Brzuch, metamorfoza, odchudzanie, dieta, Gosia Klos

Jak to zrobić – Schudnij z Brzucha po 40 – tce – Sprawdź

Kiedy przekraczasz 40 lat, Twoje ciało zmienia się diametralnie. Sama ma 48 lat i wiem ile muszę pracy włożyć w swoje ciało, aby było jędrne i bez cellulitu.

Niestety, ale żeby mieć piękne ciało w tym wieku i wyżej, trzeba czasu i cierpliwość. Wiele z was zgłaszając się do mnie po współpracę albo mają ogromy brzuch i ogromną otyłość albo z borykają się z wieloma chorobami typu chora tarczyca – cukrzyca.

Po 40 – tce dobre jest to, że macie więcej świadomości o zdrowiu i więcej czasu na jej zadbaniu. Każda kobieta piszę swoją historie, którą można by było opisać w książce. Zmęczone życiem, chcecie zmienić swoje życie na lepsze i w końcu wyglądać pięknie, a przede wszystkim zdrowo.

Kontakt do współpracy kliknij tutaj – treningi 1 na 1 w domu.

Moja podopieczna Karolina zgłosiła się do mnie z bólem w kolanie i chorą tarczycą, z otyłością. Musiałam ułożyć takie ćwiczenia aby nie obciążały kolan, a jednocześnie zgubiła kg i ujędrniła ciało.

Przez 6 miesięcy pokonałyśmy wszystkie problemy i mamy -20 kg. Cały tłuszczyk spalamy na treningach 3 razy w tygodniu. Posiłki co 3-4 godziny, bez monotonnej diety.

Oczywiście nie zawsze było łatwo. Praca i rodzina, obowiązki domowe zawsze to dodatkowe obciążenie dla organizmu, ale my kobiety mamy siłę walki i jak sobie coś ubzduramy to dążymy do końca naszego celu.

Brzuch, metamorfoza, odchudzanie, dieta, https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Widzisz jak cellulit znikł i tkanka tłuszczowa ładnie się wchłonęła? To zasługa treningów 1 na 1 w domu online. Bez operacji można też pięknie wyglądać nawet po 40 – stym rokiem życia.

Zaryzykuj i napisz do mnie po współpracę. Ćwiczymy razem 3 razy w tygodniu. Zaczynamy?

Kontakt do współpracy kliknij tutaj – treningi 1 na 1 w domu.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk