Płaski Brzuch – 4 Ćwiczenia w 4 Minuty – Sprawdź

brzuch i 4 ćwiczenia

Płaski Brzuch – 4 Ćwiczenia w 4 Minuty – Sprawdź. Jeśli chcesz mocnego, seksownego brzucha, nie musisz spędzać na nich całego dnia. Aby twój brzuch wyglądał jak tarka, zalecam cztery minuty treningu poniżej.

Ustaw sobie zegar w telefonie  na 4 minuty i wykonaj poniższe ruchy w podanej kolejności. Następnie powtórz obwód tyle razy, ile się da,  zanim skończy się czas.

Po treningi personalne kliknij tutaj i trenuj ze specjalistką!

1.Brzuch z obciążeniem. Chwyć zestaw hantli 5 – 10-kilogramowych i połóż się na plecach z ciężarkami trzymanymi razem nad głową i wyciągniętymi nogami, ze złączonymi stopami razem. Z tej pozycji włącz swój kręgosłup i przytrzymaj dolną część pleców przyciśniętą do maty, jednocześnie przynosząc kolana do klatki piersiowej i podnosząc ciężary nad głową, sięgając do kostek. Zwolnij rękę i nogi do pozycji wyjściowej z kontrolą, aby ukończyć jedno powtórzenie.

 

2.Brzuszki z planku. Wejdź w pozycję deski z ramionami dociśniętymi do podłogi, a ciało jest w prostej linii między głową a piętami. Włącz kręgosłup podczas zginania lewego kolana i wsuń go na zewnątrz prawego łokcia. Wróć do pozycji wyjściowej i powtórz po przeciwnej stronie, tym razem zginając prawe kolano i doprowadzając je na zewnątrz lewego łokcia.

 

3.Wskoki do przodu. Wejdź w pozycję deski razem ze stopami. Z tej pozycji przeskocz na dwie stopy do przodu, lądując ze zgiętymi kolanami i palcami w nadgarstkach. Nie podnosząc dłoni, zeskocz z obu stóp z powrotem do pozycji wyjściowej.

 

4. Brzuszki leżeć. Połóż się na plecach z wyciągniętymi nogami z rękami za głową i łokciami otwartymi na boki. Włącz swój kręgosłup, aby siedzieć prosto. Następnie przekręć w prawo i sięgnij lewą ręką na zewnątrz prawego kolana. Wróć do centrum i wróć do pozycji wyjściowej. Usiądź prosto i przekręć w lewo, sięgając prawą ręką na zewnątrz lewego kolana. Wróć do środka i opuść się na ziemię, aby ukończyć jedną powtórkę.

 

Po treningi personalne kliknij tutaj i trenuj ze specjalistką!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk