Metoda Na Twój Brzuch – Zrób to na Noc

brzuch na noc

Metoda Na Twój Brzuch – Zrób to na Noc. Vicks – WapoRub to odwieczny mentolowy krem ​​do stosowania miejscowego przeznaczony do łagodzenia duszności głowy, gardła i klatki piersiowej – ale czy wiesz, że może on zrobić więcej niż złagodzenie przekrwienia klatki piersiowej? Tak, ten niesamowity produkt istnieje już od ponad 100 lat i jest jednym z najczęściej używanych leków przeciwobrzękowych dostępnych bez recepty. Ostatnio wiele mówi się o unikalnych i niekonwencjonalnych sposobach używania tej odrażającej maści.

Tak, będziesz zaskoczona, gdy powiem Ci, że wielu ludzi na całym świecie używa VapoRub do leczenia wielu różnych problemów zdrowotnych i drobnych dolegliwości, takich jak: bóle głowy, przeziębienie, kaszel, przekrwienie nosa, klatki piersiowej i gardła. Ale powinnaś wiedzieć, że Vicks – VapoRub może zrobić znacznie więcej.

Tak, istnieje wiele różnych sposobów korzystania z tego produktu. Jak powiedzieliśmy, możesz używać tego produktu do wielu różnych dolegliwości, po prostu zatłoczonej klatki piersiowej.

Przeczytaj artykuł poniżej i przygotuj się na duże zaskoczenie.

Dziś jest twój szczęśliwy dzień, ponieważ w tym artykule pokażę 20 niesamowitych zastosowań VapoRub, o których wcześniej nie słyszałaś. Tak, po prostu podaj i ciesz się jazdą! Nie zapomnij kliknąć przycisku udostępniania na końcu tego artykułu. Dzięki!

1.Na komary – jeśli chcesz trzymać komary z daleka, wystarczy położyć trochę tego produktu na odzieży i skórze. Będziesz zaskoczony wynikami!

2.Ból głowy – to bardzo proste! Musisz tylko zastosować Vicks VapoRub pod nosem i wziąć głęboki oddech. Mentol z Vicks VapoRub pomoże Ci uspokoić ból głowy. Będziesz zaskoczony wynikami!

3.Na siniaki – czy wiesz, że jeśli połączysz szczyptę soli w Vicks VapoRub i zastosujesz tę mieszankę na świeżym siniaku, pomoże Ci to szybko się go pozbyć?

4.Złagodzi bóle mięśni – tak, możesz złagodzić obolałe mięśnie, masując obolałe mięśnie Vicks VapoRub. Kiedy skończysz, upewnij się, że pokrywasz ten obszar ciepłym i suchym ręcznikiem. Połóż się lub podnieś bolącą kończynę, aż ból się zmniejszy. Uwaga: używaj tej prostej sztuczki 3 razy dziennie.

5.Nawilża skórę – jeśli masz suchą skórę, po prostu musisz wetrzeć Vicks VapoRub w skórę i będziesz zaskoczony wynikami.

6.Łokieć tenisisty – jeśli chcesz pozbyć się bólu z łokcia tenisisty, zastosuj Vicks VapoRub, a mentol i kamfora pomogą ci złagodzić ból. I upewnij się, że używasz Vicks VapoRub, aż ból ustanie.

7.Piety i stopy – jak z niego korzystać: wystarczy założyć Vicks VapoRub na stopy i pięty, a następnie założyć skarpetki. Więc kiedy wstajesz następnego ranka, musisz umyć stopy ciepłą wodą. Złuszcz zmiękczoną skórę pumeksem.

8.Uśmierza objawy zatrucia i kaszel – po prostu musisz zastosować Vicksa na gardle i klatce piersiowej. Będziesz zaskoczony wynikami.

9.Zapobiega drapaniu twojego kota – jeśli chcesz zatrzymać drapanie swojego kota, musisz tylko wetrzeć kilka Vicksów w okna, ściany i drzwi.

10.Szybkie leczenie cięć i drzazg – wystarczy zastosować Vicks VapoRub na każdej drzazdze lub cięciach, aby wydłużyć czas leczenia i zapobiec infekcji.

11.Rozstępy – jeśli chcesz zmniejszyć widoczność okropnych rozstępów, po prostu musisz zastosować Vicks VapoRub na dotkniętym obszarze. Zrób to na noc i owiń się folią 3 x w tygodniu.

12.Zapobiegaj sikaniu Twojego zwierzaka – jak to działa: jeśli chcesz uniknąć zwilżania swojego zwierzaka na dywanie lub jakimkolwiek obszarze domu, musisz umieścić otwartą butelkę Vicks w tych obszarach.

13.Bez wyprysków – po prostu zastosuj Vicks VapoRub na dotkniętym obszarze, aby złagodzić stan zapalny i swędzenie egzemy. Będziesz zaskoczony wynikami.

14.Uwolnij straszny ból ucha – po prostu nałóż Vicks VapoRub na bawełnianą kulkę, a następnie włóż ją do bolesnego ucha. Natychmiast zauważysz ulgę. Możesz też użyć tej metody – podgrzej ząbek czosnku w kuchence mikrofalowej na 10 sekund, a następnie nałóż Vicks VapoRub na jeden z końców goździka i umieść go w uchu.

15.Stopy sportowca – jeśli chcesz leczyć stopy sportowca, po prostu musisz stosować Vicks VapoRub dwa razy dziennie.

Sukces ma wiele ojców i wiele matek. Musisz wierzyć w ten cel i on nie bierze się ze szczęścia. On bierze się od porażki do porażki, aż osiągniesz swój cel. Życie jet piękne i trzeba być pozytywnej myśli.  Jeśli nie wiesz jak trenować to zapraszam do współpracy na treningi online Skype. Razem możemy dużo, motywacja i wycisk jest Gratis. Kliknij Tutaj!

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk