Plan na 4 Tygodnie – Sprawdź Swoje Wyzwanie i Działaj – Kliknij w Obrazek

Trening na 4 tygodnie jest dla każdego kto chce podjąć wyzwanie i zrobić coś dla siebie. Nie każdy chce od razu podjąć się wyzwania tak od razu. Każdy szuka na początek coś dla siebie, pod siebie. I kiedy coś ci nie podpasuje na początku w ćwiczeniach, motywacja spada.

Najważniejsza jest motywacja, bodziec do działania, osoba która cię wspaiera i nie zawsze tak się dzieje. Dlatego fajnie jest wejść na mojego bloga i nabrać motywacji trenując ze mną.

Lecimy z planem na 4 tygodnie.

Pierwsze ćwiczenie jest bardzo łatwe bo skaczesz jak do pajacyków, tylko tutaj dodajesz jeszcze ramiona do góry raz prawa, raz lewa. Skaczemy tak przez 5 minut. Jeśli nie możesz skakać to sobie chodzimy w ten sam sposób co skaczesz.

 

Drugie ćwiczenie to skoki na boki na jednej nodze, które są bardzo intensywne ale skuteczne. Zrób przez 5 minut.

Trzecie ćwiczenie jest super bo można je tez zrobić w domu przy krześle. Zrób lekki skłon do przodu pozwoli na stabilna pozycje. Zrób zakrok do tyłu jedną nogą raz drugą przez 5 minut.

Na początek wystarczy. Możesz zrobić te ćwiczenia przez 15 minut – 7 dni. Kolejne 7 dni dodać o 3 minuty dłużej i tak co tydzień dodać sobie 3-5 minut. Zobaczysz, że przez 4 tygodnie będziesz ekspertem i zapragniesz więcej i mocniej.

Daj znać jak ci idzie, a jak ci idzie, a jak ci się znudzi, to kliknij tutaj i kontynuj inne ćwiczenia.

Powodzenia.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk