Pij ten napój Rano – 9 Powodów – Zaskakujące Efekty – Gosia Klos

Brzuch i napój na noc

Pij ten napój Rano – 9 Powodów – Zaskakujące Efekty – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg.

 Pijesz wodę i zdajesz sobie sprawę, że to nie pomaga ugasić pragnienia. Czy znasz to uczucie? Pytanie brzmi: „Czy istnieje jakiś magiczny napój, który może ugasić Twoje pragnienie?” Tak, istnieje!

Ponadto mam przepis na ten magiczny napój. To woda z ogórka, ponieważ doskonale nawilża organizm. Co więcej, woda z ogórka może pomóc Ci ogólnie poczuć się lepiej, a nawet lepiej wyglądać. Następnym razem, gdy poczujesz pragnienie, powinieneś rozważyć dodanie do wody kilku plasterków ogórka. Nawilżą i odtruwają Twój organizm. W rzeczywistości woda z ogórka istnieje od dawna. Jest stałym napojem w dziennych spa i klubach fitness.  Cóż, jeśli masz wątpliwości, jestem gotowa przedstawić listę 9 powodów, dla których zacznij codziennie pić wodę z ogórka.

Również w moim artykule znajdziesz przepis na ten magiczny napój. Czytaj i rób notatki!

Kliknij tutaj po współpracę treningów personalnych w domu.

Przepis na wodę z ogórka

Potrzebujesz tych składników:

-½ szklanki wody -½ ogórek

-Sok z jednej cytryny

-3 liście mięty

-Lód

Musisz wymieszać wszystkie składniki razem i wypić. To jest bardzo proste!

# 1. Woda z ogórka zmniejsza ilość tłuszczu Możesz czuć, że jesteś głodna, ale może to być sygnał pragnienia. Przed rozpoczęciem posiłku rano zalecam wypicie szklanki wody z ogórka. Jedzenie, gdy nie jesteś naprawdę głodna, może prowadzić do przyrostu masy ciała, dlatego w takich chwilach staraj się pić wodę z ogórka.

# 2. Woda ogórkowa nawilża i jest doskonałym środkiem odtruwającym, ponieważ zawiera przeciwutleniacze i krzemionkę. Staraj się używać wody z ogórka podczas programów detoksykacji, a pomoże ci ona dobrze nawodnić organizm.

# 3. Woda z ogórka obniża ciśnienie krwi Jeśli masz wysokie ciśnienie krwi, zalecamy wypicie szklanki wody z ogórka. To świetny środek na ciśnienie krwi. Przestań szkodzić swojemu organizmowi lekami!

# 4. Ogórek jest korzystny dla Twojej skóry Ogórek może pomóc zmniejszyć obrzęk wokół oczu lub duże cienie pod oczami. Ponadto woda z ogórka może poprawić kondycję skóry.

# 5. Woda z ogórka zmniejsza apetyt. Przestań jeść fast foody, spróbuj jeść ogórki i pić wodę z ogórków. Ogórek zawiera dużą ilość wody, która rekompensuje utratę nawilżenia w naszym organizmie.

# 6. Woda z ogórka pomaga twoim mięśniom Jeśli chcesz zbudować i wzmocnić mięśnie, musisz codziennie wypijać co najmniej dwie szklanki wody z ogórka. Woda z ogórka odżywia mięśnie w niezbędne składniki odżywcze w tym mangan i krzem.

# 7. Ogórek zmniejsza worki pod oczami Pokrój ogórki na grube plastry i wstaw do lodówki na 30 minut. Następnie usuń je i umieść na dotkniętym obszarze na 10 minut. Zmyć zwykłą wodą.

# 8. Woda z ogórka poprawia zdrowie dziąseł Zacznij pić wodę z ogórka, a przestaniesz się przejadać, co poprawi stan zdrowia dziąseł.

# 9. Woda ogórkowa dba o włosy i paznokcie

Rzecz w tym, że głównym składnikiem tej wody jest ogórek, a więc jest ona bogata w witaminę A, magnez, fosfor, witaminę C, witaminę K, witaminę B1, witaminę B2, witaminę B5, witaminę B6, kwas foliowy i potas. Dlatego woda z ogórka to doskonały środek na budowę i utrzymanie mocnych paznokci, kości, zębów oraz na porost włosów.

Kliknij tutaj po współpracę treningów personalnych w domu.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk