Ćwiczenia na wewnętrzne Uda – Gosia Klos – Trener i Dietetyk

Ćwiczenia na wewnętrzne Ud - Trening domowy

Ćwiczenia na wewnętrzne Uda – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg – Trener i Dietetyk

Wiele kobiet chodzi na siłownię, aby wyrzeźbić swoje ciało. Czasami rezultaty osiągają po krótkim czasie ćwiczeń, ale czasami trwa to dłużej. Utrata tłuszczu z wewnętrznej strony ud może być trudna i wymaga specjalnego rodzaju ćwiczeń. Podam Ci listę ćwiczeń na wewnętrzne mięsnie, które są doskonale wyrzeźbią ta partię mięśni . Już po kilku tygodniach stracisz zbędne kilogramy całego ciał i wyrzeźbisz wewnętrzną stronę ud. 

1.Wypad na jedną nogę z piłką.

Stań tyłem do piłki.  Następnie umieść lewą stopę na piłce za sobą i zegnij przednią nogę, odsuwając piłkę od siebie lewą stopą. Upewnij się, że przednia noga jest ustawiona pod kątem 90 stopni. Ustaw nogi w pozycji wyjściowej i powtórz to. Kolano nie może wyjść przed stopę. 3 serie po 12 powtórzeń. Przełącz stopy.

Ćwiczenie z piłką

2.Siadanie na krześle na jednej nodze.

Stań tyłem do  krzesła. Następnie unieś prawą nogę z podłogi, trzymając lekko ugiętą lewą nogę. Zegnij lewą nogę, aby usiąść na krześle i i przytrzymać prawą nogę u góry ją przez kilka sekund. Następnie ustaw nogi w pozycji wyjściowej i powtórz to 10 razy. Nie zapomnij zmienić nóg.

Siadanie na krzesle na jednej nodze

Dodaj do tego kolejne ćwiczenia klikając tutaj. Nie zapomnij o końcowym rozciąganiu i odpowiedniej diecie.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk