Pierwszy krok – jak schudnąć z brzuszka?

Brzuszek

Pierwszy krok – jak schudnąć z brzuszka?

Mam pytanie do Ciebie….Czy chcesz schudnąć szybko, czy chcesz schudnąć trochę wolniej, a rezultaty zachować na dłużej?

Teraz odpowiem Tobie na te pytania.

Wiele kobiet chce szybko i bezboleśnie, ale ZADAJ SOBIE PYTANIE CZY TEŻ TYŁAŚ SZYBKO? CZY TO BYŁ POWOLNY PROCES? Jeżeli zależy Tobie na schudnięciu i utrzymaniu osiągniętej „wagi” to nie możesz na samym początku nie wiadomo jak szokować organizmu, ponieważ na dłuższą metę może TOBIE  to zaszkodzić. Spożywałaś przez kilkanaście lat dwa posiłki dziennie, czasami jeden plus kawa i niespodziewanie dowiadujesz się, że człowiek powinien jeść w ciągu doby nie dwa, a pięć posiłków. Więc nie  wprowadzaj do aktualnej diety od razu dodatkowo 3 posiłków, tylko etapami np. przez pierwsze kilka tygodni jedz 3 posiłki, po kilku tygodniach już 4 i po następnych dojdź do pięć. Wprowadzając od razu 3 posiłki więcej jest na pewno, że długo na takiej nowej diecie nie wytrzymasz. Zniechęcisz się i zrezygnujesz
z diety wcześniej niż myślałaś. I tak jest ze wszystkimi, którzy nie mogą sobie poradzić z brzuszkiem czy innymi częściami ciała.

Zacznij od wprowadzania małą zmianę, obserwuj swój organizm. Jeśli zaobserwujesz   stagnacja wtedy dopiero  wprowadź kolejną zmianę. Na pewno jest to metoda dla wytrwałych, ale za to efekty są na długie lata. Lepsza jest systematyczność, niż nagłe zrywy.  Chcę tylko TOBIE uświadomić, że łatwiej jest wprowadzać małe zmiany, ale jeżeli CZUJESZ się na siłach i chcesz od razu zmienić wszystko to czemu nie, tylko rodzi się pytanie: Jak długo tak wytrzymasz i czy jest to korzystne dla jego zdrowia?

Czy schudnę robiąc brzuszki?

Podczas wykonywania brzuszków nasz organizm zużywa bardzo mało energii, a tkanka tłuszczowa spala się w niewielkim stopniu. Za pomocą popularnych brzuszków niestety, ale nie  spalisz  niechcianych kilogramów. Na domiar tego „brzuszki” wzmacniają mięśnie brzucha i może się okazać, że jego obwód wzrośnie. Czyli co się stanie wykonując tego typu ćwiczenia?
Mięśnie urosną, a tłuszcz pozostanie praktycznie na tym samym poziomie.

Skoro nie brzuszki to co?

ZAPRASZAM NA KONSULTACJE ONLINE SKYPE…KLIKNIJ W LINK 

Twój Dietetyk https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk