Pasożytniczy robak 15 cm w Oku Człowieka – Nowy Artykuł

pasożyt w oku

Pasożytniczy robak 15 cm w Oku Człowieka – Nowy Artykuł. Mężczyzna w Indiach zgłosił się do lekarza, skarżąc się na ból i swędzenie w oku. Raporty TIMESNOWNEWS Dr Srikanth Shetty zbadał oko pacjenta i odkrył, że pasożytniczy robak może narazić swój wzrok na ryzyko.Okazuje się, że w jego oku żył pasożytniczy robak o długości 15 cm.

„Najlepszym rozwiązaniem byłoby natychmiastowe usunięcie robaka.” Pamiętaj, gdy pojawi się jakiś problem z okiem, zgłoś się natychmiast do lekarza. Niestety, ale kiedy mamy problem z okiem, niemal natychmiast pocieramy lub myjemy oczy, gdy pojawia się świąd lub pieczenie. W większości przypadków pył, alergia i infekcja są obwiniane za nieprzyjemne uczucie. Jednak infekcje oczu mogą się nasilić, jeśli nie zostaną rozwiązane we właściwym czasie i u lekarza.

Mężczyzna z Karnataki cierpiał ostatnio na infekcję oka, dla której potrzebował szybkiej operacji, zlekceważył ten problem, a powinien od razu to zgłosić.

Według ekspertów cytowanych przez TIMESNOWNEWS robak jest uważany za Wuchereria Bancrofti, rodzaj glisty, który rozprzestrzenia się poprzez ukąszenia komarów.

 

  • Jeśli ten tekst trafia do Ciebie – podziel się nim ze znajomym.
  • Zostaw proszę komentarz. Dla Ciebie to moment, a dla mnie istotna wskazówka.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk