20 sposobów na skórę po utracie wagi

obwisła skóra, ramiona

20 sposobów na skórę po utracie wagi. Jeśli po osiągnięciu celów odchudzania uzyskałaś luźną skórę lub chcesz zapobiec temu problemowi, jeśli myślisz o utracie wagi, powinnaś rozważyć te 20 sposobów:

Można to zrobić! Kliknij Tutaj i wykup plan 2 lub 3.

1. Tracisz powoli
Będziesz miała bardziej luźną skórę z niezwykle szybkiej utraty wagi. Dlatego powinnaś wybrać plan, który spowoduje spowolnienie procesu odchudzania nawet do roku czy 2 lat. Kliknij tutaj po plan treningowy i dietetyczny.

2. Ujędrniające kremy
Zawsze używaj balsamu ujędrniającego skórę. Kremy ziołowe zawierające witaminę E, A i aloes są bardzo dobre, ponieważ zwiększają poziom kolagenu w skórze.

3. Mniej słońca
Słońce sprawia, że skóra ma zmarszczki i powoduje uszkodzenia. Dlatego dobrze jest zmniejszyć nasłonecznienie, a to zmniejsza widoczność rozstępów.

4. Peeling solny lub mineralny
Usunięcie zewnętrznej warstwy skóry daje piękną skórę i zwiększa przepływ krwi.

5. Terapia masażem

Przepływ krwi można zwiększyć poprzez masaże. Będziesz miała dobrą skórę, ponieważ zachęca się do wzrostu komórek.

6. Krem kolagenowy
Kremy kolagenowe są czymś więcej niż zwykłymi kremami ze względu na elastyczność, jaką zapewniają skórze.

7. Okłady spa
Dobrym rozwiązaniem jest wodorosty, ponieważ napina skórę. Dzięki niemu Twoja skóra jest nawilżona.

8. Woda
Woda służy jako główna siła, która utrzymuje ciało w ruchu, i dlatego ciało szybko się goi, gdy jest dobrze nawodnione.

9. Trening siłowy w domu
Będziesz miała więcej napięcia mięśniowego poprzez trening siłowy, a skóra będzie ujędrniona i gładka. Nie będzie powodować wiszącej skóry.

10. Joga
Joga pomaga w łagodzeniu stresu i stymulowaniu wzrostu komórek, dzięki czemu jest dobrym sposobem na utrzymanie formy przy zwiększonym krążeniu.

11. Surowe produkty spożywcze
Składniki odżywcze znajdujące się w surowej żywności pozwalają na regenerację skóry, a według badań, dostajesz więcej z niegotowanego jedzenia, pokazanego na skórze.

12. Olejek lawendowy
Pomaga to w rozluźnieniu i nawilżeniu ciała i wykorzystuj go codziennie.

13. Białko sojowe
Elastyna pochodzi z białka sojowego, którego skóra potrzebuje do naprężenia skóry. Przede wszystkim chude białko dobre jest dla skóry i serca.

14. Olej migdałowy
Dodatkowe nawodnienie pochodzi z oleju migdałowego. Jego działanie jest bardziej odczuwalne na szorstkich obszarach skóry, takich jak łokcie i stopy.

15. Unikaj fast foodów i smażonych potraw
Oleje wchłaniane przez niezdrowe jedzenie nie są dobre dla skóry, ponieważ zatykają pory i spowalniają odmładzanie skóry, pozostawiając Cię z luźną skórą.

16. Jedz owoce i warzywa
Utrata masy ciała jest możliwa dzięki owocom i warzywom jako przekąski. Dzięki nim możesz również cieszyć się dobrze zbilansowaną, bogatą w składniki odżywcze dietą do naprawy skóry.

17. Nie używaj siarczanów i innych ostrych mydeł
Siarczany wytwarzają mydło w celu wytworzenia piany, ale nie są konieczne do czyszczenia. Sprawiają, że skóra wysycha, utrudniając dokręcanie.

18. Pływaj dużo
Dobrze jest, gdy ćwiczenia obejmują pływanie, ale chlor jest zabójczy dla skóry. Dlatego substancję chemiczną należy spłukać zaraz po opuszczeniu basenu.

19. Nie opalaj się na słońcu
Twoja skóra traci piękno dzięki opalaniu. Zamiast dokręcania się, powierzchnia jest odbudowywana.

20. Olej rycynowy
Naturalny efekt napinania jest wytwarzany przez olej rycynowy. Dlatego wypicie kilku łyżeczek każdej nocy może mieć znaczenie dla twojej skóry.

Można to zrobić! Kliknij Tutaj i wykup plan 2 lub 3.

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk