Palimy Tłuszcz z Boczków i Ud na Leniucha – Gosia Klos

Pośladki i trening domowy

Palimy Tłuszcz z Boczków i Ud na Leniucha – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Wiele osób boryka się z nadwagą, więc ten temat jest tak rozpowszechniony wśród ludzi na całym świecie, że niektórzy są gotowi podjąć się wszystkich metod, aby zmienić swój styl życia i pozbyć się tego problemu. Na szczęście istnieją metody, które mogą zapobiec temu problemowi w bardzo łatwy sposób. Wystarczy, że będziesz trzymać się planu, który za chwilę Wam opiszę w tym artykule.

Mam dla was niespodziankę za darmo, która może pomóc w odchudzaniu początkującym osobom. Jedynie co musisz zrobić to udostępnić dalej artykuł.

Kliknij tutaj i zacznij działać.

 

Jednak różni ludzie chcą pozbyć się tłuszczu z różnych obszarów ciała, więc ktoś chce pozbyć się tłuszczu z brzucha, a inni chcą skupić się na eliminacji wewnętrznej masy ud. Dlatego dzisiaj ten artykuł będzie bardzo pomocny zwłaszcza tym osobom, które walczą z tłuszczem i zaproponują Ci 5 ćwiczeń, program, który zwiększy Twoją pewność siebie i sprawi, że poczujesz się znowu pewny siebie, ponieważ ćwicząc te 5 ćwiczeń, móc ponownie dopasować się do swojego ulubionego stroju.

My, kobiety, najbardziej zajmujemy się wyglądem naszego brzucha i pośladków, mniej wyglądem dłoni i stóp, a być może najmniej uwagi poświęcamy bardzo seksownej części ciała, która zawiera duże mięśnie – plecy. Ćwiczenia wzmacniające mięśnie pleców nie powinny być ignorowane przez żadną kobietę. Piękne solidne plecy wyglądają seksownie, przyczyniają się do wyprostowania całego ciała i tym samym sprawiają wrażenie pewnej siebie osoby, a także zmniejszają ryzyko kontuzji.

Ale musisz również wiedzieć, że trening nie może być funkcjonalny bez stosowania zdrowej diety, więc będziesz musiała wprowadzić pewne zmiany w nawykach żywieniowych, ponieważ ta nadwaga będzie stopniowo znikać, nie pozostawiając żadnych konsekwencji dla Twojego zdrowia. Będziesz musiała więc zapomnieć o fast foodach, cukrze, słodyczach, alkoholu i napojach gazowanych, a Twoja dieta będzie musiała być skoncentrowana na białku, błonniku, zdrowych tłuszczach, różnych witaminach i węglowodanach, a także jeśli chcesz uzyskać najbardziej odpowiedni dietę dla Twojego organizmu najlepiej skonsultować się z lekarzem.

Co ważne, zdrowe odżywianie pomoże Ci poprawić metabolizm, schudnąć i pozbyć się toksyn z organizmu, a największy efekt przyniesie połączenie zdrowego odżywiania z pewnymi ćwiczeniami fizycznymi. Te ćwiczenia pomogą Ci spalić dodatkowe kalorie i wzmocnić mięśnie. W dzisiejszym artykule przedstawię Ci najskuteczniejsze ćwiczenie, które wyceluje mięśnie z boku i pleców oraz pomoże Ci pozbyć się tłuszczów w tych strefach a co najlepsze, trening ten nie wymaga specjalnego sprzętu, a jednocześnie oszczędza czas i można to zrobić w domu, co jest dobre, jeśli nie jesteś fanem siłowni.

Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie ze szczegółowymi instrukcjami dla każdego ćwiczenia i prawidłowo je wykonywać zgodnie z sugestiami, aby osiągnąć efektywne rezultaty.

1.Plank z kopnięciami do bokuZajmij pozycję bocznej deski, z lewym kolanem i lewą ręką na ziemi i uniesioną górną połową. Podnieś prawą nogę prosto do góry, tak aby była równoległa lub nieco wyżej niż prawe biodro. Trzymając stopę zgiętą (ważne!) I wyprostowaną i na tej samej wysokości, kopnij do przodu tak daleko, jak to możliwe, iz powrotem, aby rozpocząć. Zrób 2 serie po 10 powtórzeń.

2.Skłony do przodu z ketebelem. Musisz stać prosto, stopy rozstawione na szerokość bioder, a następnie umieścić kettlebell na podłodze przed stopami. Następnie musisz ugiąć kolana, opuścić ciało, aby chwycić Kettlebell, a następnie wyprostować plecy przez cały czas ćwiczenia i wstać z hantlami. Zrób 2 serie po 10 powtórzeń.

 

3.Przysiady z hantlami. Stopy na szerokość bioder, plecy proste, hantelki załóż na barki i zrób przysiad. Zrób 2 serie po 10 powtórzeń.

 

Przysiady z hantelkami

4.Wznosy nóg w klęku podpartymMusisz rozpocząć ćwiczenie na czworakach. Następnie rozłóż ręce na szerokość barków i kolan rozstawionych na szerokość bioder i najpierw trzymaj prawą stopę zgiętą i zgiętą. Następnie musisz podnieść prawą nogę i wypchnąć piętę w kierunku sufitu, a następnie pchać ją, aż stopa znajdzie się bezpośrednio nad pośladkami, a pośladki należy ścisnąć. Zrób 2 serie po 10 powtórzeń.

Klęk podpary z nogą u góry

5.Spięcia nóg w przysiadzie. Najpierw musisz stać z nogami rozstawionymi szerzej niż na szerokość barków. Odwróć palce stóp i wyciągnij ręce prosto przed siebie. Następnie musisz przykucnąć i trzymać kolana w jednej linii z palcami. Następnie, gdy twój ABS jest ściśnięty, musisz trzymać plecy prosto.

Spiecia nóg w przysiadów

Mam dla was niespodziankę za darmo, która może pomóc w odchudzaniu początkującym osobom. Jedynie co musisz zrobić to udostępnić dalej artykuł.

Kliknij tutaj i zacznij działać.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk