5 Ćwiczeń na duże Pośladki – Trening Domowy – Gosia Klos

Pośladki w góre tym prostym treningiem

5 Ćwiczeń na duże Pośladki – Trening Domowy – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Istnieje wiele sposobów na  ujędrnienie tyłka, ale ta formuła zawsze zapewnia szybkie rezultaty. Ten obwód treningowy z ciasnym tyłkiem buduje większy i mocniejszy tyłek. Wykonaj jedną serię po 30-40 sekund na każde ćwiczenie z niewielkim lub żadnym odpoczynkiem między ruchami. Po ostatnim ćwiczeniu odpocznij od jednej do dwóch minut i powtórz cały obwód jeszcze dwa razy.

Wykonaj jedną serię po 30-40 sekund na każde ćwiczenie z niewielkim lub żadnym odpoczynkiem między ruchami. Po ostatnim ćwiczeniu odpocznij od jednej do dwóch minut i powtórz cały obwód jeszcze dwa razy.

Mam dla Ciebie niespodziankę za darmo, która może pomóc w odchudzaniu początkującym osobom. Jedynie co musisz zrobić to udostępnić dalej artykuł.

Kliknij tutaj i zacznij działać.

 

1.Zakroki na pośladki.

Zakroki po przekątnej poprawiają siłę i stabilność dolnej części ciała i pośladków.

Stań prosto z brodą równolegle do ziemi. Zrób duży krok do tyłu, jednocześnie obniżając tylne kolano w kierunku ziemi. Zegnij przednie kolano pod kątem 90 stopni, kierując udo równolegle do podłoża. Wciśnij tylną stopę w ziemię i wsuń kolano z powrotem pod biodra, aby powrócić do pozycji wyjściowej. Kontynuuj przez 40 sekund.

Zakroki na pośladki

2.Wznosy nóg do góry.

Uniesienia tylnych nóg pracują na ścięgna podkolanowe i mięśnie pośladkowe.

Aby rozpocząć to ćwiczenie; zacznij od kolan na podłodze w klęczącej pozycji push-up. Podnieś prostą nogę, ściskając pośladki u góry, a następnie przywróć ją do pozycji wyjściowej. Trzymaj proste plecy i zaangażowany brzuch. Wykonuj każdą nogę przez 30 sekund.

Wznosy nóg do góry

3.Wznosty nóg do góry.

To ćwiczenie rzeźbi i wzmacnia pośladki i nogi.

Połóż się na boku z wyprostowanymi nogami Podnieś i opuść nogę, sięgając od górnej części uda. Zrób 30 sekund jedną nogą i powtórz po drugiej stronie.

Wznosy nóg do góry lezac

4.Skoki na boki.

Ćwiczenia na nogi  sprawiają, że są sexy, ponieważ oddziałują na mięśnie ud i łydek.

Stań ze stopami rozstawionymi na szerokość bioder, rękami po bokach. Skocz w prawo, lądując na prawej nodze, przesuwając lewą stopę po przekątnej za prawą nogą i kołysząc lewą ręką po tułowiu i prawą ręką za plecami. Skocz w lewo, zmieniając nogi i ręce, aby wykonać 1 powtórzenie. Powtarzaj przez 40 sekund.

Skoki na boki

5.Plank z jedną nogą do boku.

Ćwiczenie sprawi, że twoje biodra, pośladki i będą mocne i jędrne.

Zacznij od dłoni i palców w zmodyfikowanej pozycji push up. Weź jedną nogę i wyciągnij ją na bok ciała, trzymając ją równolegle do podłogi i przytrzymaj przez kilka sekund. Po odczuciu rozciągnięcia kręgosłupa, ustaw nogę z powrotem na środku, a następnie wróć na podłogę. Powtarzaj ten ruch przez 30 sekund jedną nogą, a następnie zmień stronę.

Plank z noga do boku

Mam dla Ciebie niespodziankę za darmo, która może pomóc w odchudzaniu początkującym osobom. Jedynie co musisz zrobić to udostępnić dalej artykuł.

Kliknij tutaj i zacznij działać.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk