Odchudzanie w miesiąc

odchudzanie w miesiac

Odchudzanie w miesiąc – Dzisiaj chciałam napisać trochę o gorącym temacie (choć trudnym) dla nas  kobiet …CELLULIT!

Ostatnio byłam świadkiem pewnej sytuacji, gdzie byłam pod ogromnym wrażeniem walki, jaką czasami trzeba stoczyć, aby odnieść upragniony sukces.

Ostatnio podczas treningu z jedną ze swoich klientek, usłyszałam mimowolnie grupę młodych dziewczyn, które szydziły z pewnej ćwiczącej na siłowni kobiety. Powodem ich wyśmiewania, były duże fałdy tłuszczu na ramionach, tzw Skrzydła Nietoperza.

Moje „wprawne oko” 🙂 zauważyło, że była to kobieta, która sporo schudła. „Małolatki”, które tak się wyśmiewały, nie miały bladego pojęcia o tym, jak wiele trzeba odwagi, aby w ogóle pokazać się na siłowni, a co dopiero spróbować wykonać ćwiczenia.

odchudzanie w miesiac

Piszę o tym, ponieważ, jest to przygnębiające dla mnie, gdy widzę ludzi podejmujących ogromny wysiłek, aby zmienić swoje życie na lepsze a muszą jeszcze stawiać czoła złośliwemu otoczeniu.

Czy Ty Również Wyśmiewasz się z „Niedoskonałych” Kobiet ?

Miałam już podejść do tych małolatek i zrobić im wykład na temat otyłości, ale prawdopodobnie i tak by nie zrozumiały. Zamiast marnować na czas na małolatki, podeszłam do tej kobiety – po tym, jak skończyłam pracę z moja klientką – i powiedziałam jej, że widziałam, jak wiele wysiłku kosztuje ją trening na siłowni. Pochwaliłam ją także, za jej silną wolę i wytrwałość. Wspomniałam, że byłabym dumna, gdyby wszyscy moi klienci, tak ciężko pracowali jak ona.

Uśmiechnęła się, podziękowała i zaczęliśmy rozmawiać o jej postępach. Okazało się, że straciła blisko 40kg w ciągu ostatniego roku !!! Ogromne osiągnięcie!

Podzieliła się ze mną kilkoma spostrzeżeniami. Między innymi tym, że zauważyła u siebie – wraz z utratą wagi – kolejny problem. Widoczny „nadmiar skóry”, która zalega na jej ramionach.

Spędziłam następne pół godziny, pokazując jej kilka podstawowych ćwiczeń treningu siłowego, aby pomóc jej w ujędrnieniu ramion i górnej części pleców. Podziękowała mi za mój czas i rozstaliśmy się, wymieniając się telefonami.

Miesiąc później spotkałyśmy się na mieście, gdy byłam w drodze do sali gimnastycznej. Zatrzymała się, aby mi podziękować. Wprowadziła ćwiczenia, które jej pokazałam i już można było zauważyć pierwsze efekty jej pracy.

Wiem ile kosztuje wysiłku pozbycie się 40kg. U mnie trwało to 18 miesięcy.

Zależy ci na Zdrowym i bezpiecznym odchudzaniu? Kliknij w ten link i umów się ze mną na osobiste konsultacje poprzez skype.

 

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

ZAPRASZAM NA TRENING Z ESZTER PATI

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk