Ćwiczenia naturalne na boczki FITNESS

cwiczenia-naturalne-na-boczki-FITNESS

Ćwiczenia NATURALNE na boczki FITNESS – naturalne ruchy Twojego ciała, które wykonujesz nieświadomie. Wszyscy wykonujemy je  podczas naszego dnia, każdego dnia. Nawet prosta czynność jak chodzenie zapewnia naszym  mięśniom brzucha  łagodny trening. Każdy Twój dzień jest dniem działań, takich jak rozciąganie, jazda, stojąc, chodząc itd również wywołują ABS do pracy. Bez wątpienia te naturalne ćwiczenia pracują na nasze ABS-y cały czas, bo gdyby ich nie było, to nie bylibyście w stanie zrobić żadnych z powyższych ruchów. Pomyśl o przykładzie astronautów w przestrzeni kosmicznej, który pochłonie masy i siły mięśni z powodu nieważkości, gdyż organizm nie musi działać przeciwko grawitacji, tak więc traci siły. Na szczęście, mamy grawitacje na ziemi więc nasze ABS-y wraz z wszystkich innymi mięśniami w naszym ciele utrzymuje siłę.

cwiczenia-naturalne-na-boczki-FITNESSNowoczesny styl życia ma negatywny wpływ na efektywność treningu naturalne ABS-y i  można traktować jako zwiększenie stężenia cukru i tłuszczów w naszej żywności, wygody w dostępności pokarmu. Poniżej przedstawiam kilka prostych sposobów, aby wykorzystać ćwiczenia naturalne na boczki – trening.

1) Chodzenie: wyprostuj plecy i podnieś głowę wysoko. Podczas chodzenia napinaj mięśnie brzucha ! Utrudnieniem może być napinanie  ABS na powiedzmy 10 sekund I ROZLUŹNIJ. W zależności od tego, jak długo jedziesz szła napinaj abs na 10 sekund i rozluźnij na 20 sekund. Zrób jak najwięcej takich powtórzeń.

2) Podczas jazdy: Ponownie jest to tak proste, siedząc  napinaj ABS-y na 10 sekund, a następnie rozluźnij. Można użyć bloków ulicy lub świateł jako liczniki na remis i uwalniania. Możesz przynajmniej uzyskać jakąś korzyść z tego czasu. Jeżeli jesteś w drodze do domu, do pracy poćwiczyć.

3) W pozycji stojącej lub siedzącej: spróbuj stojąc lub  siedząc normalnie. Następnie napinaj ABS cały czas przez 20 sekund, 10 sekund przerwy i zrób tak 10 razy. Różnica jest subtelna, ale jeśli zrobisz to przez cały czas, gdy siedzisz i stoisz będą to ćwiczenia naturalne na  boczki i ABS. Ciebie.

4) Generalnie we wszystkich ruchach możesz ćwiczyć swoje ABS-y. Ja często wykonuje te ćwiczenia i bardzo mi pomagają w codziennym życiu. Przekonasz się sama jak dają dużo takie spięcia mięśni brzucha poprzez naturalne wykonanie.

Wniosek
Widać, że wszystkie powyższe ruchy są naturalnym ruchem. Ruchy, które możesz zrobić w życiu na co dzień. Dlaczego nie wykorzystać tych ruchów? Naturalne  ruchy na pewno nie zrobią u Ciebie kostki na brzuchu, i, ale będzie to jakiś Twój początek!. Napisz komentarz pod artykułem,  czy kiedykolwiek robiłaś takie ćwiczenia. Jestem bardzo ciekawa… 

Podaj mi swój email, abym mogła informować Cię o nowościach na blogu :)


Email :
Imię :

 

Proszę podzielić się tym artykułem, jeśli się podobało. Byłbym bardzo wdzięczna.

Pierwsze 15 komentarzy pod artykułem  dostanie rozpisany trening na NOGI . Zapraszam do dyskusji  😉

REWELACYJNY TRENINGA NA POŚLADKI


 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk