4 kroki do Twojego brzucha – Metamorfoza

brzuch każdy che go mieć - jak to zrobić

4 kroki do Twojego brzucha – Metamorfoza.Po 30 czy 40 – stce każda z was ma problem ze zgubieniem kilogramów. Największym błędem jaki popełniacie to nie trenujecie tylko czekacie na cudną tabletkę lub koktajl z magicznym eliksirem lub trenera, który za ciebie zrobi przysiady. Oj nie ma czegoś takiego magicznego. Nawet po operacji musisz ćwiczyć bo i tak nikt skóry na brzuchu lekarz ci nie ujędrni.

Po plan treningowy napisz na 

m.klos@mataleo.eu

Eksperci medyczni sugerują, że poziomy estrogenów zmniejszają się wraz z wiekiem u kobiet i to mogę potwierdzić osobiście, a także sposób, w jaki tłuszcz rozkłada się na wszystkie części ciała również w zakresie zmian.

Dlatego ludzie po przekroczeniu magicznego wieku 40 lat uważają, że jest to bardziej wymagające, aby schudnąć. Ale wyszczuplająca talia z pewnością poprawi zdrowie i ogólny wygląd …

Niemniej jednak każda inteligentna kobieta może mieć płaski brzuszek i pięknie wyglądać nawet po 40. roku życia, jeśli zastosuje się do tych wskazówek i sugestii! Aczkolwiek wiem, że bez pomocy specjalisty jest bardzo trudno. Prowadzę wiele kobiet po 40 czy 50 online, ćwiczymy razem i sie ni poddajemy!

Ustalanie realistycznych i jasnych celów

Aby cieszyć się sukcesem, musisz wyznaczyć jasne cele. Osoby otyłe najczęściej cierpią na cukrzycę, wysokie ciśnienie krwi, wysoki poziom cholesterolu i chorobę wieńcową.
Z drugiej strony płaski brzuch może zdecydowanie zwiększyć pewność siebie i wyeliminować kilka poważnych problemów zdrowotnych, zapewniając jednocześnie wielką motywację. Niewątpliwie, z płaskim brzuchem, osoba może prowadzić o wiele zdrowsze życie, po tym wieku.

Wyeliminuj stres

Z powodu stresu nasze ciało uwalnia hormon zwany „kortyzolem”, który prowadzi do tłuszczu z brzucha. Znajdź kilka skutecznych sposobów na relaks medytacji i ćwiczeń oddechowych, spędź czas ze znajomymi, kontroluj sytuację i uspokój się. Co więcej, możesz zmniejszyć stres, unikając zaskakujących sytuacji, planując i organizując.

Ulepsz swoją rutynę ćwiczeń

Starzenie się przyczynia się również do utraty mięśni u kobiet, więc powinieneś zacząć wykonywać intensywne ćwiczenia cardio. Istnieją treningi, które pomagają przyspieszyć tętno w celu spalenia dużej liczby kalorii. Co więcej, właściwa rutyna jest doskonała dla umysłu i ciała. Pilates i joga są cudownymi wyborami, ponieważ poprawiają siłę i elastyczność osoby.

Bez diety

Błędem jest sądzić, że diety głodowe są wystarczająco skuteczne, aby utracić znaczną wagę po przekroczeniu 40. Zamiast tego, musisz zdrowiej dokonać wyboru tych ważnych kalorii w ciele.
Mianowicie, możesz użyć oleju rzepakowego lub oliwy w niewielkich ilościach do przygotowania potraw i musisz całkowicie wyeliminować przetworzone pokarmy z diety.

Tłuszcz na brzuchu powstaje z powodu żywności zawierającej duże ilości uwodornionego oleju i zostaje zwiększona dzięki pokarmom o wysokiej zawartości nienasyconego tłuszczu. Zużywaj orzechy i sałatki, ponieważ mogą one znacznie zmienić brzuch.
Pamiętaj jednak, że zanim zdecydujesz się wprowadzić nowe zdrowe nawyki lub spróbować nowego leczenia, powinieneś odwiedzić dobrego i wykwalifikowanego lekarza lub dietetyka, aby osiągnąć cel w bezpieczny sposób.

Po plan treningowy napisz na 

m.klos@mataleo.eu

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk