Te trzy obszary pomogą zlikwidować fałdy na brzuchu

zlikwidowac-faldy-na-brzuchu-gosia-klos-mataleo-eu-

Dość często otrzymuję maile w stylu:

Zdrowo się odżywiam i ćwiczę od kilku miesięcy i chociaż zbliżam się do osiągnięcia upragnionej wagi, to jednak trudno mi zlikwidować fałdy na brzuchu..

Czy twój brzuch jest pulchny a ty chciałabyś mieć płaski?
Jak zlikwidować fałdy na brzuchu?

Te trzy obszary pomogą zlikwidować fałdy na brzuchu

Ćwiczenia na brzuch – pomyślisz. Prawda? Niestety, większość typowych ćwiczeń, jak brzuszki, nie powodują zlikwidować fałd na brzuchu. Ćwiczenia wzmacniają mięśnie pod warstwą tłuszczu, ale dopóki nie wyeliminujemy tej warstwy tłuszczu, mięśnie pozostaną w ukryciu. Niestety, nie można usunąć tłuszczu tylko z pewnych obszarów ciała. Zmniejszając ilość tłuszczu, robimy to w całym ciele globalnie. A najlepszym sposobem na to, obok właściwej diety, są ćwiczenia cardio.

 

[dt_sc_button type=”type2″ iconstyle=”no-icon” htext=”Zobacz skuteczną dietę, dzięki której z grubaski, zmieniłam się w Miss Fitness Wielkiej Brytanii.” link=”http://mataleo.eu/sklep/dieta-gosi/” size=”medium” target=”_blank”]Zobacz skuteczną dietę, dzięki której z grubaski, zmieniłam się w Miss Fitness Wielkiej Brytanii.[/dt_sc_button]

 

Jeśli plan ćwiczeń, jaki wykonujesz nie przynosi rezultatów, należy go zmienić, bo jak powiedział Albert Einstein, głupotą jest wykonywać wciąż te same czynności, oczekując innych rezultatów.

Zatem, spróbuj ćwiczenia cardio o wysokiej intensywności, które spalają najwięcej kalorii. Takimi ćwiczeniami są bieganie, skakanie, pływanie, spacery, itp. Są to ćwiczenia, które spalają ogromne ilości kalorii i przyczyniają się do zmniejszenia ogólnej tkanki tłuszczowej.

Koniecznie zwróć uwagę na wartościowe pożywienie, ponieważ to jest główny klucz do sukcesu. Unikaj słodyczy, ciast i ciasteczek. Nawet tych „zdrowych”. Zwróć uwagę na to, aby czytać skład kupowanych produktów czy półproduktów. Zawarta w nich chemia, bardzo często blokuje pozbywanie się tłuszczu z organizmu. Dołącz do diety produkty nieprzetworzone, jak zielone warzywa, kasze, chude mięso.

Stres może być i bardzo często jest kolejną przyczyną trudności likwidacji fałdy na brzuchu. Stres wyzwala produkcję kortyzolu, hormonu stresu związanego ze zwiększonym apetytem i zatrzymywaniem tłuszczu w organizmie.

Wiem, że zabrzmi to jak banał, ale będę to powtarzać w kółko. Zmniejsz a najlepiej pozbądź się stresów z życia. Można tego dokonać przez regularne ćwiczenia umysłu (czyli jak reagujesz na nieprzyjemne sytuacje), relaks, podstawowe ćwiczenia jogi, medytację lub modlitwę, masaż, popijanie pysznej herbatki w kąpieli, czy też jakiekolwiek inne formy.

Piszę o tym dlatego, że zaczęłam zauważać wśród klientek ogromny wpływ jaki psychika wpływa na osiągnięcie rezultatów.

Zapraszam do współpracy. Jeśli chciałabyś zacząć przygodę z odchudzaniem, napisz do mnie

m.klos@btinternet.com

Umówimy sie na konsultacje lub przyjade do ciebie na terenie Wielkiej Brytanii.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk