Nowe Video – Ćwicz przez 7 min na Noc Zobaczysz co się Stanie

Zrób to ćwiczenie na noc zobaczysz co się stanie

Nowe Video – Ćwicz przez 7 min na Noc Zobaczysz co się Stanie

Bądźmy szczerzy… jeśli sama nie zdecydujesz się na odchudzanie, to nawet jeśli by to było 2 minuty nic Ci nie pomoże. Wszystko siedzi u nas w głowie. Cała motywacja i zaangażowanie to podstawa do podniesienia tyłeczka z kanapy. Jeśli ćwiczysz 2 razy w tygodniu to już jest coś, ale jeśli ćwiczysz  5 razy w tygodniu tak jak ja, to możesz przenieść góry.

To jest potężna energia dla Twojego ciała i ducha. Nie musisz zaraz wykuopwać karnetu na siłowni. Wystarczy, że otworzysz mój blog, a znajdziesz tam dużo różnych ćwiczeń, ale czasami nawet wyjście na długi spacer pomoże w motywacji.

Kolejny problem to żle wykonywane ćwiczenia. Zamiast pomagać, będą robić dużo krzywdy nawet o tym nie wiedząc. 85% ludzi to osoby początkujące, dlatego też czytasz ten artykuł. Ja mam ponad 20 lat doświadczenia pracy z kobietam i widziałam wiele na różnych siłowniach jak panie ćwiczą nieprawidłowo robiąc sobie krzywdę.

Obież najlepszą strategie dla siebie, ale pamiętaj,  że nikt za ciebie tego nie zrobi, nie pójdzie na spacer anie nie ugotuje warzyw. Ty musisz o to zrobić. Twoja rodzina na początku nie będzie wiedzieć o co chodzi, jak ci pomóc, a co gorsze nie będzie rozumieć, a to demotywuje więc wszystko to TY musisz zadziałać i wsiąść się w garść.

Będą na moim blogu dostaniesz mega wskazówki i ćwiczenia, które pomogą w realizacji Twoje celu. Tylko nie skupiaj się na czytaniu tych artykułów. Działaj! Udostępniając ten artykuł na fb pomożesz mi działać dalej i pisać artykuł, ćwiczenia i układając odpowiednie posiłki. Dziękuję za pomoc.

Czas na ćwiczenia. Zrób pajacyki na rozgrzewkę i na koniec ćwiczeń rozciąganie.

1.Skoki na palcach. To ćwiczenie bardzo jest intensywne jeśli skaczesz przez 3-4 minuty, ale możesz i dłużej do 7-10 min na początek Ramiona możesz dać na początek na biodra lub u góry jak na video. Nic prostrzego jak zacząć od tego ćwiczenia.

2.Przysiady z hantelkami czy butelkami z wodą to dla wszyskich ćwiczenie, a tym bardziej po takich skokach. 1 minuta non  – stop napewno da ci czadu i będą palić nogi.

3.Ćwiczenie na nogi i uwięziony mi, że to działa. Stań na jednej nodze i pochyl się do przodu z obciążeniem lub nie. Poczujesz całą nogę jak pracuje.

.

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk