Nowe Metody Odchudzania – Sprawdź

soda oczyszczona - nowe metody

Nowe Metody Odchudzania – Sprawdź. Przybranie na wadze jest bardzo łatwe, jeśli nie jesteś ostrożna, co jesz, a jeśli nie ćwiczysz to waga rośnie bardzo szybko. Mam fajny i sprawdzony sposób na to aby twoje ciało wróciło do normy tylko potrzeba jest na to czas.

Biała soda, którą wszyscy mamy w naszym domu, może pomóc w walce o utratę wagi.

To prawda! Nie tylko może pomóc w zmniejszeniu ilości tłuszczu, ale jest również pomocne przy zgadze, rozstróju żołądka i może zneutralizować nadmiar kwasu żołądkowego. Można ją używać na różne sposoby.

5 sposobów na schudnięcie z sody oczyszczonej

1. Soda oczyszczona jako napój sportowy

Myślisz, że napoje sportowe pomagają Ci w ćwiczeniach? Zadają więcej obrażeń niż myślisz! Jeśli konsekwentnie używasz tych napojów, musisz zdawać sobie sprawę, że istnieje ryzyko zachorowania na cukrzycę.

Wybór sody oczyszczonej zamiast napoju sportowego pełnego cukru może być bardzo dla Ciebie korzystny. Wydajność ćwiczeń może się poprawić i będzie bardziej pomocna, jeśli Twój trening będzie na wyższym poziomie intensywności.

Jak używać.

Aby przygotować napój z sody, będziesz potrzebować:

1/4 łyżki proszku do pieczenia
½ łyżki nieprzetworzonej soli morskiej
½ szklanki soku z cytryny
¼ szklanki miodu
5 filiżanek wody kokosowej

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to: na małym płomieniu podgrzać wodę kokosową i zmieszać w niej sodę, poczekać aż zmięknie. Następnie mieszając resztę składników z wodą kokosową, następnym krokiem jest przelanie ostatecznej mieszaniny do butelki i ostudzenie. Widzisz jakie to proste!

2. Soda oczyszczona i sok z cytryny

Jeśli chcesz poprawić swój metabolizm, sok cytrynowy jest właściwą drogą. Możesz schudnąć tylko przy mieszaniu sody oczyszczonej z sokiem z cytryny i wodą.

Jak używać
Aby przygotować napój gazowany i sok z cytryny, będziesz potrzebować:

1 łyżka sody oczyszczonej
1 cytryna
Szklanka wody
Dodaj ekstrakt z soku z cytryny do szklanki wody i nalej sodę oczyszczoną. Ta mieszanka może pomóc w odchudzaniu, jeśli pijesz ją codziennie rano.

3. Soda oczyszczona i koktajl truskawkowy

Nie panikuj! Jest zdrowy, ale też smaczny! To będzie Twój ulubiony koktajl do spalania tłuszczu. Poprzez dodanie sody oczyszczonej do smoothie truskawkowego, twój napój jest mega pomocny. Twój apetyt jest tłumiony przez truskawki, a twój metabolizm jest zwiększony. Jedna filiżanka truskawek (144 g) zawiera tylko 46 kalorii.

Jak używać
Aby przygotować soda oczyszczoną i koktajl truskawkowy, będziesz potrzebować:

Soda oczyszczona: 1 łyżka
Świeże liście mięty
Cytryna: 1-2
Woda: 2 filiżanki
Truskawki: 1 szklanka
Wszystko, co musisz zrobić, to wymieszać te składniki w blenderze i pić co najmniej raz dziennie. Jeśli chcesz zimne napoje, możesz dodać trochę lodu.

4. Soda oczyszczona i napój ocet jabłkowy

Napój połączonej sody oczyszczonej i octu jabłkowego jest idealny dla Twojego organizmu. Dobrą wiadomością jest taka, że ma niską kaloryczność i pomoże stłumić apetyt. Jest to dobre, ponieważ nie tylko twój metabolizm jest wzmocniony, ale także twoje trawienie ulega spowolnieniu.

Jak używać
Aby zrobić napój gazowany i ocet jabłkowy, będziesz potrzebować:

½ łyżka sody oczyszczonej
1 szklanka wody
2 łyżki octu jabłkowego
Wszystko, co musisz zrobić, to mieszać składniki i pić je codziennie rano, przed śniadaniem 20-30.

Uwaga:
Przed użyciem sody oczyszczonej zawsze skonsultuj się z lekarzem. Jeśli cierpisz na jakąś przewlekłą chorobę, nie powinieneś używać sody oczyszczonej.

Pamiętaj, że każdy dzień jest Twoją lekcją czy to jest w kuchni czy na treningu. Musisz połączyć te oba ze sobą i będzie wtedy Twój sukces.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk