Niespodzianka Świąteczna Dla Rodziny

Niespodzianka Świąteczna Dla Rodziny. Zostały 2 tygodnie do świąt, a wiele osób z was pewnie nie wie co kupić najbliżej osobie. Od paru tygodni wystawiłam ofertę świąteczną „Podaruj Zdowie Swojej Bliskiej Osobie” i zgłosiło się wiele osób do mnie, które chcą sprawić swojej bliskiej osobie zdrowie w formie pakietu Treningowego i Dietetycznego.

To, że zdrowie jest najważniejsze to pewnie już wiesz ale ja wiem, że nić z tym nie robisz. Idą święta i nie ma pieniędzy. Uwierz mi, że zdrowie jest bardziej ważny niż prezent pod choinkę. Kiedyś klientka mi napisała, że chciała by bardzo ze mną zacząć, ale jedzie na wczasy świąteczne. Po 4 miesiącach skontaktowałam się z nią czy jest gotowa na wyzwanie, a ona mi odpisała, że znowu gdzieś wyjeżdża i tak pisałyśmy ze sobą 2 lata.

Po 2 latach napisał do mnie jej mąż, że jego żona jest po wylewie i jest sparaliżowana ( dodam, że ważyła ponad 100 kg ). Bardzo chciał cofnąć czas aby ze mną trenowała i zabrała się za swoje zdrowie, ale niestety było za późno.

Wystarczy, że zaczniesz  spędzać czas na sportowo, a nie przed telewizorem. Sport to ważny element w Twoim życiu i. musisz to zrozumieć, a każdy powód, aby coś robić ze swoim ciałem w wolnym czasie jest powodem do zadowolenia. Czas spędzony aktywnie, nigdy nie jest zmarnowany to Twoje zdrowie. Piękną jest chwilą, kiedy po wysiłku na siłowni wieczorem kładę się do łóżka i od razu zasypiam.

Bardzo dużo ludzi ma problemy z zasypianiem, a trening pozwoli uwolnić twoje złe emocje i stres. Ze mną możesz ćwiczyć w dowolnym momencie, a taki prezent dla Twojej bliskiej rodziny nie będzie już wymówką.  Musi po prostu zacząć działać.

Zobacz Filmik jak to wszystko się odbywa internetowo. Wystarczy tylko zrobić komuś niespodziankę, a może jesteś mamą i masz otyłą córkę z którą chcesz ćwiczyć? Kliknij w play i zobacz Video. Napisz do mnie jeśli chcesz zrobić sobie lub bliskiej osobie prezent w postaci TRENINGÓW INTERNETOWYCH. 

Tutaj kliknij aby napisać do mnie 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk