Jak wyczyścić brudny materac – Porady

Brudny materac jak go wyczyścić

To nie jest jeden z  tematów treningi czy dieta, ale dostaje od was wiele innych pytań nie związanych z tematem Fitness.  Dziś napiszę wam jak się wyczyścić brudny materac czyli z plam, zacieków. Twoje łóżko to jednak miejsce, w którym spędzasz mniej więcej jedną trzecią dnia, a jego czystość może wpływać na twoje życie.

 „Przeciętny człowiek spala około pół litra potu, każdej nocy.” Czy teraz mam twoją uwagę?

Głównym problemem jest to, że kiedy ściągasz prześcieradło do prania, nikt z was nie czyści materaca tylko zakłada drugie prześcieradło, aby go nie zabrudzić. I to jest błąd!  Oto kilka moich sprawdzonych wskazówek:

–  Najlepiej odkurzać za każdym razem, gdy obracasz materac pewnie raz na sezon.
–  Odśwież materac, sypiąc nad nim sodę oczyszczoną, pozostaw sodę na 30 minut, a następnie odkurz go za pomocą czystej przystawki.
–  Jeśli chcesz poradzić sobie z plamami, najlepiej jest usunąć plamy z płynów, stosując ruch tłoczny. Gąbeczka idzie w ruch. Następnie odkurz materac czystą przyssawką.

Teraz możesz spać spokojnie z czystym i pięknym materacem. Soda jest dobra na wszystko. Tak jak i ocet do czyszczenia kafelek. Ja używam tego i tego. Ocet zwykły wlewam do 1 litra ciepłej wody i czyszczę kafelki, wannę czy umywalkę. Smród jest ogromny, ale warto się poświęcić. Te wszystkie mleczka niszczą powłokę kafelek rysując i zostawiając ślady. Więc warto się poświęcić ze smrodem, a kafelki mieć lśniące bez żadnych zarysów.

Skorzystaj już dziś i zacznij cieszyć się zdrowym życiem.

Na co czekasz? Skorzystaj z najlepszej oferty Metamorfozy.

 ♦Kliknij Tutaj♦  Zadbaj już teraz o swoje ciało

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk