Niesamowite metamorfozy moich Podopiecznych – SPRAWDŹ

metamorfozy, Gosia Klos, dietetyka

Niesamowite metamorfozy moich Podopiecznych – SPRAWDŹ.  Kocham to co robię, bo mogę pomagać innym spełniać swoje marzenia, ale żeby je spełnić musisz być bardzo cierpliwa i mi zaufać jak to zrobiło wiele innych kobiet. Nie zajmuje się tym rok czy dwa, ale 18 lat. Z doświadczenia wiem, że każda kobieta jest inna i wymaga innej opieki z mojej strony. Wszystko zależy od danej jednostki chorobowej, kontuzji czy motywacji.

Przede wszystkim pracuje na podstawie Twoich badań profilaktycznych, które trzeba wykonać przy najmniej raz w roku. Jeśli ważysz ponad 100 kg to zgłoś się do mnie jak najszybciej i zacznij swoja przygodę od  dziś. Siedząc na kanapie Toja waga nigdy nie pójdzie w dół tylko w górę. Jeśli masz już jakieś dolegliwości musisz zacząć ćwiczyć! Sama dieta nie wystarczy!

Przy samej diecie i po wyżej 100 kg, gwarantuję ci, że Twoja skóra będzie sięgać do pasa i nigdy się nie wchłonie. Skóra to jak torebka foliowa, jak ją rozciągniesz to nie ma szans, aby sie wchłonęła, ale jeśli przy 100 kg zaczniesz trenować z cieżarami to gwarantuje ci ładnie sie wchłonie. Wiem to ze swojego doświadczenia. Ważyłam 123 kg i schudłam do 56 kg przygotowując się do zawodów Fitness. Kosztowało mnie to prawie 2 lata pracy. Do dziś trenuje non stop np. jeżdżę w tygodniu na rowerze ponad 100 kilometrów.

Ja wiem, że czasami jest się ciężko zebrać na trening, ale nie robisz tego dla mnie tylko dla siebie i Twojego zdrowia.  Jeśli masz juz cukrzyce typu 2, nadciśnienie, podwyższony poziom cholesterolu, niedoczynność tarczycy to juz jest znak, że coś robiłaś zle przez w soim życiu przez przynajmniej ostatnie 3 lata. To znak, że musisz zacząć coś robić ze swoim życiem, bo jeśli ty jesteś chora to cała Twoja rodzina cierpi.

Wyobraź sobie, że spóźnia ci się okres. Pierwsze co robisz to kupujesz test ciążowy…a tu okazuje się, że przyczyna spóźnienia okresu jest o wiele poważniejsza. Jedną z częstszych może być zbyt restrykcyjna dieta odchudzająca. Jeśli przed urlopem zamierzamy schudnąć na tyle, aby wcisnąć się w ulubiony kostium kąpielowy i narzucimy sobie ostrą dietę, miesiączka wtedy zanika i robią sie problemy.

Brak miesiączki oznaczać też może problemy hormonalne typu  zbyt wysoki poziom hormonu o nazwie prolaktyna, bądź niedoczynność tarczycy. W tym drugim przypadku okres zanika, ponieważ ilość hormonów tarczycy, które biorą udział w regulacji naszego cyklu owulacyjnego, jest zbyt niski, w związku z czym gruczoł tarczycy nie spełnia swojej funkcji. I takich problemów jest o wiele więcej.

Zobacz moje podopieczne, które są zdrowe i prowadzą aktywny tryb życia. 

WSZYSCY MAJA MARZENIA, ALE NIE WSZYSCY WYCIĄGAJĄ PO NIE RĘCE. SPEŁNIJ JE ZACZYNAJĄ OD NAPISANA DO MNIE WIADOMOŚCI.

Sylwia Wielka Brytania. 

“Moja przygoda z treningiem online w domu i dietą od Gosi zaczęła się 3 miesiące temu. Pracuje na nocki po 12 godzin i w ogóle nie mogłam sobie z wszystkim poradzić.  Nie mogłam znieść swojego wyglądu w lustrze. Na podstawie krótkiej ankiety Gosia stworzyła dla mnie plan treningowy dostosowany do moich warunków domowych, tym bardziej, że praca na noc mnie wykańczała. Plan dietetyczny jest tak urozmaicony, że po 3 miesiącach nauczyłam się sama komponować posiłki. Stosowałam go przez miesiąc, a następnie zgłosiłam się zgodnie z zaleceniem po nowy plan dietetyczny i treningowy. Rezultat był wspaniały, gdyż ujędrniłam swoje pośladki i w końcu nie mam cellulitu. Brzuszek w końcu sie pokazuje, bo przez cały czas miałam wzdęcia. Do tego zaobserwowałam, że mam silniejsze włosy i paznokcie. Mam również więcej energii i wigoru. Przepisy były proste do wykonania, a przede wszystkim bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu.”

 

Magda Wielka Brytania. 

“Moja przygoda z treningiem osobistym i online w domu i dietą od Gosi zaczęła się 2 lata temu.  Zaniedbałam się po 2 ciążach. Duży brzuch, ciało miałam wiotkie i sama nie wiedziałam co mam robić, co jeść. Gdy Gosia Przyjechała do mnie postawiła mnie do pionu i dodała motywacji. Ustaliłyśmy plan działania, dietę i trening. Treningi 4 razy w tygodniu i co miesiąc zmiana na nowy! Inaczej to nie działa! Teraz jestem w ciązy z 3 dzieckiem i nadal mnie Gosia prowadzi, ale teraz treningi są w domu. Dieta też sie zmieniła radykalnie. Zawsze bałam sie trenować w ciąży, ale po ostatnich dwóch wyglądałam okropnie i nie chce tak wyglądać jak urodzę. Mam 100% zaufanie do Gosia w każdym moim stanie zdrowia”

 

 

Co zyskujesz dzięki mojej diecie i treningom?

Korzystając z moich usług otrzymujesz gotowy plan żywienia jak i plan treningowy  dostosowany do Twojego organizmu i trybu życia – zbilansowaną dietę oraz plan treningowy dopasowany do twojego stylu życia, Moje dieta i plan treningowy dla Ciebie to przede wszystkim:

Czas na zmiany przez cały rok!

  • dania, które przygotujesz w nie więcej niż w 20 minut;
  • tanie i łatwo dostępne składniki i produkty, które dostaniesz w każdym sklepie i każdym państwie;
  • plan żywieniowy na jeden miesiąc i opis każdego posiłku ;
  • możliwość wyboru diety na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie i wyeliminowanie problemów zdrowotnych;
  • stały kontakt ze mną online
  • plan treningowy domowy lub na siłowni
  • możesz wykupić plan treningowy online skype na który trenujemy razem
  • motywacja w treningach zagwarantowana
  • plan treningowy dopasowany dopasowany do jednostki chorobowej np. kontuzje czy urazy

Moje dieta jest oparta na potwierdzonych metodach naukowych i latach doświadczeń oraz wiedzy z zakresu dietetyki. Doświadczenie z zakresu treningu posiadam juz 18 lat. Dzięki moim konsultacjom, treningu diecie możesz tracić nawet do 2 kg tygodniowo przez pierwszy miesiąc, nie martwiąc się o swoje zdrowie. Dlaczego tak dużo w tygodniu? Napisz do mnie i działaj, a sama się przekonasz.

WSZYSCY MAJA MARZENIA, ALE NIE WSZYSCY WYCIĄGAJĄ PO NIE RĘCE. SPEŁNIJ JE ZACZYNAJĄ OD NAPISANA DO MNIE WIADOMOŚCI.

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk