Sposób na Bolące Kolana – Sprawdź Nową Metodę

bolące kolana - jak je zlikwidować

Sposób na Bolące Kolana – Sprawdź Nową Metodę. Ból kolana jest uważany za główny objaw choroby zwyrodnieniowej stawów. Ten stan może być bardzo skomplikowany i powodować trudności w codziennej rutynie i czynnościach. Możesz nie odczuwać silnego bólu, ale ból utrzyma się przez cały dzień, a nawet tygodniami, utrudniając wykonywanie zadań i czynności, nie mówiąc juz o jakimkolwiek treningu. Wydając kupę kasy na różnego rodzaju maści, żele nie pozbędziesz się problemu tylko załagodzisz ból na jakiś czas,  a to nie tedy droga.

Mam dla Ciebie prosty sposób na złagodzenie tego bólu. Poniżej znajdziesz informacje.

Centrum Kontroli Chorób twierdzi, że prawie 50% Polaków cierpi z powodu bólu kolana. Dobra wiadomość jest taka, że dysponujemy niesamowitą techniką, która pomoże wyeliminować ból. Główną przyczyną bolących kolan jest otyłość. Nasze nogi przy każdym kroku muszą przenosić nie tylko cały ciężar ciała, lecz dodatkowo siłę obciążenia w wyniku nastąpnięcia i odbicia (siła = masa x przyspieszenie). Szczególnie w przypadku stawu kolanowego i biodrowego obciążenie jest decydującą przyczyną rozwoju artrozy (zwyrodnienia).

Gdy pojawia się ból kolana, często dochodzi do oszczędzania stawu, przenoszenia obciążenia na drugą kończynę. Niekiedy kończy się to przeciążeniem drugiego kolana i znacznym zredukowaniem aktywności zycznej. Wyzwaniem stają się nawet krótkie spacery. Z powodu braku ruchu, zmiany zwyrodnieniowe postępują i coraz trudniej jest się w ogóle poruszać. Naturalną konsekwencją jest jeszcze większy przyrost masy ciała. Staw jest coraz bardziej obciążony. Wraz ze zredukowaniem ciężaru ciała zmniejszamy obciążenie stawu kolanowego. Dlatego należy wykorzystać wszystkie możliwości i zacznij coś ze sobą robić.

Wczoraj dostałam wiadomość od dziewczyny, która ma 22 lat, 2 dzieci a jej waga już jest 96 kg. To jest smutne, że idziemy w tak złą drogę. Najsmutniejsze jest to, że sprawdzając jej profil na portalu widać, że nie wzięła sobie do serca moich wskazówek i nadal spożywa alkohol, je ciastka i w ogóle sie nie rusza. Facebook wszystko wie i widzi. Zobaczymy co z nią będzie za pare lat…

Dlaczego boli was kolano? W rzeczywistości pusta przestrzeń między kością, a chrząstką jest przyczyną odczuwania bólu. Chrząstka stawowa w naszych kolanach zaczyna chorować, uszkadza się. Chrząstka w stawach to jak zelówka dana raz na całe życie w jedynych butach, butach na obcasach. Im dłużej żyjemy, tym chrząstka coraz bardziej się zużywa – to jest zupełnie naturalny proces starzenia się.

Ja zawsze powtarzam moim podopiecznym, że nie choroba, ale objaw jest problemem. 

Przede wszystkim najpierw poświęcić czas na rozmowę z lekarzem pierwszego kontaktu. To on postawi wstępną diagnozę i dopiero wtedy planować dalszą diagnostykę. W przypadku stawu kolanowego podstawowa diagnostyka to rentgen i w większości przypadków – rezonans magnetyczny.

Teraz podam Ci fajny i prosty sposób na bolące kolana.

Dosłownie tak jest na rysunku, Usiądź sobie na krześle. Potrzebujesz zwykłego ręcznika, który umiesisz go z tyłu kolana. Pietę umieść na krześle i dociśnij ją delikatnie do krzesła, a drugą nogę zostaw spokojnie na podłodze. Po chwili zmień nogę. Wykonuj tak 5 razy na każde kolano oczywiście te które Cię boli.

 

Teraz proszę Cie o udostępnianie tego artykułu, niech innym też pomoże.

Po treningi indywidualne na bolące kolana i nie tylko, możesz zgłosić sie do mnie na

m.klos@mataleo.eu

MOJE PODOPIECZNE

Sylwia Wielka Brytania. 

“Moja przygoda z treningiem online w domu i dietą od Gosi zaczęła się 3 miesiące temu. Pracuje na nocki po 12 godzin i w ogóle nie mogłam sobie z wszystkim poradzić.  Nie mogłam znieść swojego wyglądu w lustrze. Na podstawie krótkiej ankiety Gosia stworzyła dla mnie plan treningowy dostosowany do moich warunków domowych, tym bardziej, że praca na noc mnie wykańczała. Plan dietetyczny jest tak urozmaicony, że po 3 miesiącach nauczyłam się sama komponować posiłki. Stosowałam go przez miesiąc, a następnie zgłosiłam się zgodnie z zaleceniem po nowy plan dietetyczny i treningowy. Rezultat był wspaniały, gdyż ujędrniłam swoje pośladki i w końcu nie mam cellulitu. Brzuszek w końcu sie pokazuje, bo przez cały czas miałam wzdęcia. Do tego zaobserwowałam, że mam silniejsze włosy i paznokcie. Mam również więcej energii i wigoru. Przepisy były proste do wykonania, a przede wszystkim bardzo smaczne i łatwe w przygotowaniu.”

 

Magda Wielka Brytania. 

“Moja przygoda z treningiem osobistym i online w domu i dietą od Gosi zaczęła się 2 lata temu.  Zaniedbałam się po 2 ciążach. Duży brzuch, ciało miałam wiotkie i sama nie wiedziałam co mam robić, co jeść. Gdy Gosia Przyjechała do mnie postawiła mnie do pionu i dodała motywacji. Ustaliłyśmy plan działania, dietę i trening. Treningi 4 razy w tygodniu i co miesiąc zmiana na nowy! Inaczej to nie działa! Teraz jestem w ciązy z 3 dzieckiem i nadal mnie Gosia prowadzi, ale teraz treningi są w domu. Dieta też sie zmieniła radykalnie. Zawsze bałam sie trenować w ciąży, ale po ostatnich dwóch wyglądałam okropnie i nie chce tak wyglądać jak urodzę. Mam 100% zaufanie do Gosia w każdym moim stanie zdrowia”

 

 

Co zyskujesz dzięki mojej diecie i treningom?

Korzystając z moich usług otrzymujesz gotowy plan żywienia jak i plan treningowy  dostosowany do Twojego organizmu i trybu życia – zbilansowaną dietę oraz plan treningowy dopasowany do twojego stylu życia, Moje dieta i plan treningowy dla Ciebie to przede wszystkim:

Czas na zmiany przez cały rok!

  • dania, które przygotujesz w nie więcej niż w 20 minut;
  • tanie i łatwo dostępne składniki i produkty, które dostaniesz w każdym sklepie i każdym państwie;
  • plan żywieniowy na jeden miesiąc i opis każdego posiłku ;
  • możliwość wyboru diety na odchudzanie, utrzymanie wagi, przybranie na masie i wyeliminowanie problemów zdrowotnych;
  • stały kontakt ze mną online
  • plan treningowy domowy lub na siłowni
  • możesz wykupić plan treningowy online skype na który trenujemy razem
  • motywacja w treningach zagwarantowana
  • plan treningowy dopasowany dopasowany do jednostki chorobowej np. kontuzje czy urazy

Moje dieta jest oparta na potwierdzonych metodach naukowych i latach doświadczeń oraz wiedzy z zakresu dietetyki. Doświadczenie z zakresu treningu posiadam juz 18 lat. Dzięki moim konsultacjom, treningu diecie możesz tracić nawet do 2 kg tygodniowo przez pierwszy miesiąc, nie martwiąc się o swoje zdrowie. Dlaczego tak dużo w tygodniu? Napisz do mnie i działaj, a sama się przekonasz.

WSZYSCY MAJA MARZENIA, ALE NIE WSZYSCY WYCIĄGAJĄ PO NIE RĘCE. SPEŁNIJ JE ZACZYNAJĄ OD NAPISANA DO MNIE WIADOMOŚCI.

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg 

 

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk