Niedoczynność Tarczycy Wyleczona – Nowe Pomysły na Leczenie

niedoczynność tarczycy

Niedoczynność Tarczycy Wyleczona – Nowe Pomysły na Leczenie. Czy wiesz, że możesz wyleczyć tarczycę raz na zawsze? Wystarczy, że będziesz wiedziała jak to zrobić i możesz raz na zawsze pożegnać się z tą chorobą. Mam na to dowód. Jaki? Przeczytaj do końca artykuł.

We wrześniu 2017 roku otrzymałam wiadomość z prośbą o pomoc na skrzynkę pocztową od Joasi mieszkającej w Anglii, że chciałaby schudnąć ze 30 kg i poprawić jakość życia, lepiej się czuć, bo ostanio czuła się osłabiona, włosy jej wypadały i szybko tyła. Trwało to bardzo szybko i umówiłyśmy się na konsultacje Skype aby ustalić przyczyny tycia i zebrać wszystkie niezbędne informacje na temat jej życia.

Jak więc wyleczyć tarczycę? Zgłoś się do mnie, a ja ją wyleczę, a ty będziesz mnie słuchać.  Jeśli i ty chciałabyś naprawdę przejść metamorfozę mentalną i fizyczną na długie lata to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ.

Po konsultacji zleciłam jej odpowiednie badania lekarskie, aby potwierdzić moje przypuszczenia, które zebrałam na konsultacji Skype. Joasia nigdy nie ćwiczyła w domu z ciężarami ani nie stosowała żadnej diety, od czasu do czasu biegała. Asia wysłała mi jeszcze zdjęcia i wszystko było wiadomo o co chodzi. Brzuch wywalony do przodu z włącznie celulitem.

Kiedy Asia wysłała mi wyniki badań tarczycy i ogólnych badań, 80% norm tych badań były na czerwono, czyli dużo podniesione do góry, a szczególnie THS  – Tarczyca była po wyżej normy. Czyli znalazłam przyczynę wszystkich problemów Joasi i zaczęliśmy od razu działać. Ustaliłyśmy, że będziemy ćwiczyć w domu, gdyż nie ma zbyt dużo czasu na dojeżdżanie na siłownie – mama 2 dzieci i prowadzenie domu.

Więc zaczęłyśmy działać ostro i treningi od 2 razy w tygodniu miały swoją racje bytu. Było ciężko na początku, teraz też nie jest łatwo ze mną trenować, ale wtedy to co trening były zakwasy na całym ciele.

Dieta oczywiście była indywidualnie dopasowana pod chorą tarczycę. Od lekarza dostała 50 mg hormonu i kazał zgłaszać się do kontroli co pół roku.

Joasia włączała rano komputer i skype, ja siedziałam po drugiej stronie i trenowałyśmy. Wszystkie błędy treningowe Asi były widocznie, więc mogłam odrazu poprawiać. Każdy ruch był monitorowany i poprawiany w razie konieczności. Czasami krzyczałam, motywowałam i poprawiałam. I o to chodziło w tym wszystkim. Wszystko było ustawione godzinowo i co do każdego dnia treningu.

I tak ćwiczymy do dziś, a mamy 2019 rok. Mało tego, my się tak zaprzyjaźniłyśmy, że jestem u Joasi 2 razy do roku na 2 tygodnie. Czasami widzisz nas na Live na Kocham Fitness na siłowni lub w domu. Jest wyciski i są łzy, ale jestem bardzo duma z Asi, że wytrzymała te najtrudniejsze chwile, że się nie poddała i ćwiczy dalej tylko już zdrowa i to jest mój najważniejszy cel, a utrata  kg to skutek uboczny.

Co więcej moja kochana schudła 17 kg i wyleczyła tarczycę. Wyniki są w normie. Więc możemy wyznaczać kolejne cele, bo już teraz będzie łatwiej. Teraz ćwiczymy 3 razy w tygodniu on-line skype w domu lub na siłowni. Dalej ciśniemy i się nie poddajemy. Nasz kolejny cel to zawody Bikini Fitness W UK.

Dla mnie osobiście po waszych wiadomościach, mogę stwierdzić, że lekarze masowo pakują w kobiety leki zawierające hormon tarczycy, który zamiast leczyć odwleka jedynie chorobę w czasie, kiedy okazuje się że niedoczynność związana z gruczołem tarczycy wynika głównie z braków witaminowo-mineralnych, a autoagresja ma związek z infekcjami bakteryjno-wirusowymi. To samo jest z wysokim cholesterolem. Lekarze pakują w ludzi statyny, a wystarczy że doradzą aby zmienić dietę i zacząć ćwiczyć i samo wszystko się unormuje.

Pamiętaj o jednym, samą dietą nie zrobisz wiele, ale z treningiem możesz nawet uratować swoje życie.

Jak więc wyleczyć tarczycę? Zgłoś się do mnie, a ja ją wyleczę, a ty będziesz mnie słuchać. Jeśli i ty chciałabyś naprawdę przejść metamorfozę mentalną i fizyczną na długie lata to napisz do mnie

KLIKNIJ TUTAJ.

 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk