Napój Odchudzający na Brzuch w 48 godzin

Napój Odchudzający na Brzuch w 48 godzin. Eksperci medyczni twierdzą, że od czasu do czasu powinnaś oczyszczać swoje ciało – poprawi to ogólnie twoje zdrowie i zapobiegnie wielu chorobom. Powinnaś również wiedzieć, że po wszystkich procesach detoksykacji powinna następować zrównoważona zdrowa dieta i odpowiedni trening, który zapewni organizmowi wystarczającą ilość zdrowych składników odżywczych. W tym artykule pokażę, jak zrobić 1 super zdrowy napój, który przyspieszy proces detoksykacji, a także pomoże Ci szybciej schudnąć.

Uwaga: powinnaś wiedzieć, że weekend to najlepszy czas na rozpoczęcie tego procesu detoksykacji. W procesie tym ważne jest również spożywanie dużej ilości warzyw i zbóż obfitujących w likopen w celu przyspieszenia procesu detoksykacji. Ten domowy przepis jest bardzo prosty i łatwy do wykonania. Musisz tylko przestrzegać prostych instrukcji.

Kliknij Tutaj Po plan dietetyczny i treningowy

Oto, co musisz zrobić:

Napój odchudzający 

Potrzebne będą następujące składniki:

1 łyżeczka. ostrej papryczki
1 łyżeczka imbiru
2 łyżeczki soku z cytryny
1 łyżeczka syropu klonowego
300 ml wody

Wskazówki:

Oto, co musisz zrobić – to bardzo proste. Musisz po prostu wymieszać wszystkie składniki (wymienione powyżej), aż dobrze się połączą. Jak wykorzystać ten najlepszy czas na picie, jest wieczorem przed snem.

Cudowny napój wzmacniający metabolizm 

Potrzebne będą następujące składniki:

4 ząbki czosnku
6 łyżek świeżo wyciśniętego soku z cytryny
2 pomidory
6 kostek lodu
500 ml wody

Wskazówki:

Oto, co musisz zrobić – powinnaś zrobić ten napój w taki sam sposób jak powyżej, ale powinnaś spożywać go przed śniadaniem rano, zanim się obudzisz.

Uwaga: niezwykle ważne jest, aby podczas tego procesu detoksykacji pić dużo zielonej herbaty. I tak, powinnaś trzymać się z daleka od cukru i sztucznych substancji słodzących i zwiększyć spożycie zboża i warzyw! Mam nadzieję, że ten artykuł okaże się pomocny i nie zapomnij go udostępnić znajomym i rodzinie. Dziękuję

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk