Nie lubię treningu, co robić? Zobacz 7 wskazówek!

treningi online w domu

Nie lubię treningu, co robić? Zobacz 7 wskazówek! Bardzo powszechne jest, że ludzie, po prostu nie lubią ćwiczyć czy to w domu czy na siłowni. Dla mnie jako trenera jest ważne jest uruchomienie strategii, aby praktyka stała się zwyczajem. Zobacz co przygotowałam dla ciebie w tym artykule!

Kliknij tutaj po taki trening online w domu – Tylko tutaj.

1.Nie lubię porad treningowych –  motywacja

Dla wielu osób, wychodząc z domu, aby poćwiczyć, to kara.  To Ci ludzie, którzy zaczynają i szybko kończą trening bez efektów. Innymi słowy, nigdy nie dostają prawdziwych korzyści z ćwiczeń w swoim życiu.

Nie podoba mi się trening, to nie jest coś niezwykłego. Jeśli jednak tak jest, musisz szukać nowych strategii, aby ćwiczenia stały się rutyną.

W tym celu ważne jest wykorzystanie strategii trenera osobistego i psychologii w celu stworzenia środowiska transformacji. I tu jest moja rola, która polega na urozmaiceniu treningów i dobrej rozmowy z klientam.

2. Nie cierpię treningu, co robić?

Jeśli chcesz trenować dla swojej sylwetki, możesz trenować 3 razy w tygodniu. To jest, to jest minimalny czas i nie ma wymówek, aby nie zrobić tego. Dodatkowo, możesz się skupić na korzyściach, szukać  ćwiczeń fizycznych, które ci się podobają.

Na przykład, skup się na korzyściach z ćwiczeń, za każdym razem, gdy się czujesz się leniwa, aby iść na trening. Dodatkowo, w ciągu 2 miesięcy, zrób wszystko, aby nie wpaść w rutynę.

Aby Ci pomóc, moje 7 potężnych rad stworzy nawyk do treningu, nawet nie ciesząc się z ćwiczeń. Jesteś Gotowa?

Aby zakończyć lenistwo, musisz iść na trening

1-ustaw sobie cele

Kiedy się zdecydujesz na odchudzanie, pisząc do mnie o pomoc zawsze już masz cel np. mam ślub za rok i muszę super wyglądać. Ale miej prawdziwe cele nie bedą zbyt radykalne, zwłaszcza na początku

Na przykład, ustaw sobie cel tak, aby wykonać 12 treningów w ciągu miesiąca. Ustaw realistyczny cel, oparty na twoich potrzebach. Zawsze trener może ci na początku pomóc, chociaż przez pierwsze 3 miesiące. Tak robią moje podopieczne, ale są panie które potrzebują więcej czasu.

2-znajdź rzeczy, które ci się podobają w pewien sposób

Zawsze można korzystać z treningu. Wiem, że dla wielu osób, tego typu ćwiczenia nie są najbardziej przyjemne.

W tym przypadku najważniejsze jest coś, co daje ci coś nie oczekujące wyniki np. jazda na rowerze. Ja ostatnio wstaje o 5.30 rano i jeżdżę sobie na czczo 50 min przed pracą i wiecie co jest super, bo jest pusto na ulicach, nie ma tłoku.

3-twórz nagrody za osiągnięte cele

Stwórz sobie nagrodę za osiągnięty. Ja moim podopiecznym daje dodatkowe 2 treningi za darmo jeśli wytrzyma ze mną cały miesiąc. To sprawi, że Twój mózg będzie miał nagrodę za akt ćwiczeń. Za kilka miesięcy, aby sprawi, że będziesz miała niezłe nawyk.

4-ćwicz rano

Jeśli nie lubisz trenować, zrób to tak szybko, jak to możliwe, natychmiast po przebudzeniu do sprawi, że masz mniej możliwości uciec. Naturalnie, dla niektórych ludzi to jest niewykonalne. Jednak dla innych jest jedyny sposób, aby stworzyć nawyk, nie ma szans na obijanie się. Kiedyś miałam klientkę, z którą wstawałam o 5 rano i ćwiczyłyśmy w parku, bo w domu nie było możliwości.

5-trenuj z kimś

Jeśli nie lubisz trenować, trenuj z koleżanką lub trenerem. To chyba najlepszy pomysł dla Ciebie. Kliknij po taki trening.

6-dni i harmonogram na 3 miesiące

Twórz nawyki treningu, ale w ciągu 3 miesięcy, w harmonogramach i dniach oznaczonych. Na przykład, zawsze trenuj w poniedziałek, wtorek i czwartek o 7 rano i to sprawi, że te dni przygotują swój mózg do  treningu. To pomaga i wiele w ustawieniu swoich nawyków.

7-trenuj  tam gdzie lubisz

Wiele z was nie lubi siłowni, więc 4 lata temu wymyśliłam treningi wirtualne w domu. Są one bardzo wygodne bo nie musisz się wstydzić na siłowni, że jesteś gruba, a możesz mieć niezły wycisk. Idealnie treningi w domu dla mam i osób zapracowanych. Zakładasz słuchawki bezprzewodowe i trenujemy.

Pamiętaj, że bez treningu żaden koktajl czy napój ci to nie da, nie schudniesz, a tylko stracisz wodę. Napój nie zgubi tłuszcz z brzucha, niby jak. Możesz oczyścić się ze złogów jelitowych, ale trening pomoże ci zgubić i ujędrnić ciało. Nie wiem kiedy dotrze to do ciebie, że kupowanie proszków koktajlowych może ci nawet zaszkodzić.

Nie potrzebne wydane pieniądze. Schudniesz 2-3kg ale to tylko woda, to jest na początek. ale czy będziesz przez całe życie piła koktajle? Hmmm chyba, że jesteś bogata i będziesz maiła kasę na przeszczep wątroby czy nerek, bo to do tego prowadzi.

Zanim kupisz jakiś produkt koktajlowy, zastanów się dobrze przez ile czasu będziesz je piła? Do momentu schudnięcia? A co potem? Zaczniesz normalnie jeść i co? WAGA WRÓCI Z PODWOJONĄ SIŁA! 

 Idź i trenuj! Zawsze licz na pomoc dobrych profesjonalistów i nie pij tego gówna! Jedz normalnie i ciesz się życiem.

Kliknij tutaj po taki trening online w domu – Tylko tutaj

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk