Jak stracić 10 kg w 7 dni z niewiarygodną dietą jabłkową

Dieta jabłkowa

Jak stracić 10 kg w 7 dni z niewiarygodną dietą jabłkową. Jabłka ułatwiają trawienie i zawierają wiele przydatnych substancji, które wspierają pracę układu odpornościowego, zapobiegając gromadzeniu się tłuszczu w wątrobie i chroniąc przed rakiem.

Jabłka zawierają witaminy A, B i C oraz kwasy organiczne Jabłka zawierają pektynę, która wpływa na zmniejszenie kalorii i negatywny wpływ węglowodanów. Pektyna reguluje również florę jelitową. Badania pokazują, że 25 gramów. pektyna jabłkowa umożliwia utratę 0,3 kg. masa ciała na dzień.

Opierając się na tych właściwościach jabłek, tworzymy dietę, którą można schudnąć bardzo łatwo. Podczas diety należy unikać cukru i soli. Można pić wodę zwykłą lub mineralną, zieloną herbatę i inne herbaty ziołowe.

Plan diety

Dzień 1 – Jabłka – Możesz stracić od 1 do 2 kg

Śniadanie: 3 małe lub 2 duże jabłka zmieszane z odrobiną soku z cytryny. Możesz dodać garść orzechów.

Obiad: Sałatka z jabłkami, cebulą i pietruszką i 50g łososia pieczonego.

3 duże jabłka pokroić na większe kawałki, dodać 20 gramów. drobno posiekana pietruszka i 30g. drobno posiekane świeże cebule. Z góry ułożyć gotowane jajko, zmiażdżone na okruchy lub starte.

Kolacja: 3 średniej wielkości jabłka wyciśnięte w sokowirówce

Dzień 2 – Jabłka i ryż – Możesz stracić od 1 do 1,5 kg

Śniadanie: 1 filiżanka gotowanego ryżu bez soli i 3 jabłka, ugotować z jabłkami

Lunch: jabłka i ryż

Umyj jabłka, obież i pokrój na kawałki. Zalej gorącą wodą i pozostawić do zmiękczenia. Następnie dodaj sok z cytryny i skórkę z cytryny. Ryż gotuje się oddzielnie. Następnie jabłka i ryż zmiażdż razem, aby uzyskać miskę papki.

Obiad: gotowany ryż bez soli

Dzień 3 – Jabłka i ser biały z 120g jogurtu naturalnego – Możesz stracić do 2 kg

Zmów u mnie dietę na kolejne dni i zobaczysz co się stanie. Ta dieta jest szybka i dobra do zrobienia przed jaką uroczystością np. ślub czy chrzciny. Koszt to 100 zł. Taka promocja na szybkie odchudzanie. Z konsultacją skype to koszt 150 zł.

Kliknij tutaj i napisz do mnie i zamów taką dietę z konsultacją

UWAGA: Podczas diety w dowolnym momencie, jeśli poczujesz głód, możesz zwiększyć ilość jabłek.

Utrata masy ciała, w kontekście medycyny, zdrowia lub sprawności fizycznej, odnosi się do zmniejszenia całkowitej masy ciała, ze względu na średnią utratę płynu, tkanki tłuszczowej lub beztłuszczowej masy, a mianowicie złogi mineralne kości, mięśnie, ścięgna i inne tkanki łącznej.

Utrata masy ciała może nastąpić w sposób niezamierzony z powodu niedożywienia lub choroby podstawowej lub może wynikać ze świadomego wysiłku na rzecz poprawy stanu faktycznego lub postrzeganego z nadwagą lub otyłością.

„Niewyjaśniona” utrata masy ciała, która nie jest spowodowana zmniejszeniem kaloryczności lub wysiłku fizycznego, jest nazywana kacheksją  i może być objawem poważnego stanu zdrowia. Celowa utrata masy ciała jest powszechnie określana jako odchudzanie.

Włącz komputer i ćwicz ze mną 2 -3 razy w tygodniu. Kliknij tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk