10 Kroków aby Stracić tłuszcz z brzucha – Zapisz sobie ten Artykuł

brzuch ujędrnianie z treningiem

10 Kroków aby Stracić tłuszcz z brzucha – Zapisz sobie ten Artykuł. Dzisiaj nauczysz się szybko tracić tłuszcz z brzucha. Dosłownie dam Ci 10 wskazówek, jak stracić tłuszcz z brzucha w ciągu tygodnia.

1 Jesteś zestresowana

Jedną z rzeczy, z którymi często walczymy, jest stres. Kiedy jesteś zestresowana, twoje ciało uwalnia hormon zwany kortyzolem, który powoduje spadek poziomu cukru we krwi.

2 Przejadasz się z przetworzoną żywnością

Jest to, biały chleb i produkty z restauracji, ale takie przetworzone produkty spożywcze jeszcze bardziej ograniczają spożycie kalorii z powodu niskiego poziomu sytości.

3 Starzejesz się

Smutna prawda jest taka, że wiek zawsze nas dogania. Wraz z wiekiem tempo przemiany materii nieuchronnie zwalnia, wpływając na to, jak skutecznie organizm spala kalorie. Ćwicz, a zobaczysz, że będziesz cieszyć sie młodym wyglądem. Kliknij tutaj po taki plan treningowy.

 

10 wskazówek, jak stracić tłuszcz z brzucha w ciągu tygodnia

1. Zatrzymaj robienie brzuszków

Brzuszki wzmocnią mięśnie brzucha, ale nie spalą tłuszczu z brzucha. Redukcja punktowa to mit. Marnujesz czas.  Brzuszki mogą również powodować ból w dole pleców, przygarbienie ramion i postawę głowy do przodu. Reverse Crunch nie powoduje tych problemów, ale znowu: redukcja na samych brzuszkach  to mit. Aby stracić tłuszcz z brzucha, potrzebujesz więcej treningu z obciążeniem i diety. Kliknij tutaj po taki plan treningowy.

2. Jedz zdrowo.

Jak to się mówi, abs budujesz w kuchni. Możesz ciężko trenować i budować muskularne mięśnie brzucha, ale jeśli przez cały dzień jesz fast food, nie stracisz tłuszczu z brzucha. Przestań jeść przetworzoną żywność. Jedz całe, nieprzetworzone jedzenie.

Mięso, drób, ryby, serwatka, jaja, twaróg,
Szpinak, brokuły, sałatka, jarmuż, kapusta,
Banan, pomarańcza, jabłko, ananas, gruszki,
Oliwa z oliwek, olej rybny, prawdziwe masło, orzechy, nasiona lnu,
Brązowy ryż, owies, makaron pełnoziarnisty, quinoa,

Nie musisz być doskonała. Pewnie, że możesz coś tam zjeść, ale tylko wtedy kiedy ćwiczysz ciężko w ciągu tygodnia. Jedzenie fast foodów nie pomaga w utracie tkanki tłuszczowej. Ogranicz do raz w tygodniu i zobaczysz co się stanie.

3. Ogranicz spożycie alkoholu.

Aby stracić tłuszcz z brzucha, to, co pijesz, jest równie ważne jak to, co jesz. Alkohol od czasu do czasu jest OK. Ale zapomnij o utracie tłuszczu z brzucha, jeśli codziennie pijesz piwo i słodkie alkohole.

Alkohol stresuje również wątrobę, która musi przepracować, aby usunąć toksyny. To może przeszkadzać w budowaniu mięśni.

4.Jedz więcej białka.

Białko ma wyższy efekt termiczny niż inne pokarmy: organizm spala więcej białek przetwarzających energię niż przetwarza węglowodany i tłuszcz. Dlatego diety wysokobiałkowe świetnie działają na spalanie tłuszczu z brzucha.

Ile białka potrzebujesz dziennie? Rób jak ja: jedz całe białko z każdym posiłkiem, nie martwiąc się o liczby.

5. Bądź zmotywowana.

Patrząc na swój brzuch w lustrze i zobaczysz całą prawdę. TO, co widzisz, ma wpływ przyjmowanie pokarmu, zatrzymywanie wody itd Problemy z obrazem siebie mogą sprawić, że ten motywacja będzie trudna.

Zmierz tkankę tłuszczową. Co 2 tygodnie przy użyciu zacisku tłuszczu. To nie musi być dokładne. Liczy się, że tendencja spadnie. Zmierz swoją talię. Również co 2 tygodnie. Jeśli staniesz się silniejsza i będziesz zdrowa, motywacja wróci. Twoje spodnie zaczną być luźne.
Rób sobie zdjęcia. Fotografuj siebie co 2 tygodnie: przód, tył i bok. Zdjęcia boczne pokażą najwięcej zmian.

Sukces rodzi sukces. Śledź postępy, dzięki czemu będziesz wiedziała, gdzie jesteś i bądź zmotywowana, aby kontynuować pracę nad utratą tłuszczu. Podejmij działanie.

Jeśli brakuje ci motywacji, to zapraszam do siebie na treningi wirtualne.

Włącz komputer i ćwicz ze mną 2 -3 razy w tygodniu. Kliknij tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk