Naturalne oczyszczanie Ciała – Zdrowie i Trening

detox

Właściwy sposób życia, sport, żywność ekologiczna i świeże powietrze to gwarancja zdrowia ludzi. Jednak nie każdy może sobie pozwolić na długie spacery po lesie, nie każdy znajduje czas na siłownię, a odpowiednie jedzenie jest teraz dość drogie.

Życie w mieście może być tak zatłoczone, że człowiek nie ma nawet myśli o zdrowym jedzeniu i życiu. Powietrze jest brudne, sprzęt biurowy wytwarza szkodliwe promieniowanie, praca nerwowa i stresująca. Wszystko to prowadzi do gromadzenia się toksyn w organizmie w dużych ilościach. Dlatego od czasu do czasu konieczne jest oczyszczenie organizmu z toksyn.

Wiele chorób powstaje właśnie z powodu zatykania narządów wewnętrznych wszelkimi rodzajami trucizn pochodzących z zewnątrz.

Twoje ciało zawsze pokazuje, że jest odurzone: drażliwość, chroniczne zmęczenie; częste bóle głowy mogą wskazywać, że w organizmie znajduje się wiele szkodliwych toksyn; problemy ze snem; nieprzyjemny zapach z ust i płytki nazębnej na języku; krwawiące dziąsła; zapalenie różnego rodzaju w przewodzie żółciowym, tworzenie się kamienia w woreczku żółciowym, nerki; wysypka, trądzik, pogorszenie koloru skóry; ogólny nieprzyjemny zapach ciała; problemy z ciśnieniem tętniczym, które mogą ostatecznie prowadzić do poważniejszych chorób, na przykład nadciśnienia.

Spróbuj naturalnego oczyszczenia detoxu i zacznij czuć się lepiej:

# 1. Woda. Może zmyć wszystkie toksyny.

# 2. Pietruszka. Może zwiększyć układ odpornościowy.

# 3. Ryby o niskiej zawartości tłuszczu. Eliminuje niedobór aminokwasów.

# 4. Marchew. Jest bogaty w błonnik.

# 5. Sałata. Jest doskonałym źródłem witamin E i K.

# 6. Buraki. Czyści naczynia i wątrobę.

# 7. Owsianka. Może normalizować krążenie krwi.

# 8. Nabiał. Usuwają toksyny.

# 9. Kminek. Pobudza funkcje wydalnicze.

# 10. Imbir. Oczyszcza z wszelkich intoksykacji.

# 11. Zielona herbata. Chroni organizm i zapobiega nowotworom.

Jeśli chcesz, możesz spróbować następujących ziół, aby oczyścić swoje ciało: pietruszka i koperek, zielona cebula, mięta, bazylia i pokrzywa, mniszek lekarski, krwawnik i kolendra. Możesz zjeść świeże zioła lub zrobić z nich herbatę. Możesz także dodać je do sałatek warzywnych.

Do wszystkiego oczywiście jest potrzebny ruch. Samą pietruszką nie zrobisz cudów, ale możesz dodać do obiadu lub zrobić sobie zielony koktajl.

Zacznij korzystać z mojej współpracy, a zobaczysz dobre wyniki w krótkim czasie. Pracuj z ekspertką –  Kliknij Tutaj.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk