Bardziej potężna niż tabletka – Gotowany banan z cynamonem

Jak jeść banany - ugotuj je i dodaj do posiłków

SKUTECZNIEJSZE NIŻ PIGUŁKA NASENNA – Gotowany banan z cynamonem

W tym artykule przedstawię Ci napój, który jest silniejszy niż tabletka i składa się tylko z dwóch prostych składników – banana i cynamonu. Te dwa składniki zmieszane razem mogą pomóc ci pokonać jedną z najczęstszych chorób współczesnego społeczeństwa – bezsenność.

Przerażająca jest myśl, jak wiele osób cierpi na bezsenność lub inne zaburzenia snu. Brak możliwości zasypiania sprawia, że ​​osoba czuje się zirytowana, zestresowana i zmęczona, brakuje jej energii do wykonywania najprostszych codziennych zadań. Budzisz się zmęczona, z cieniem pod oczami i zestresowana, gdy myślisz o tym, jak masz wytrzymać cały dzień, który jest przed tobą. Cóż, jeśli zaczniesz stosować ten napój, to znikną problemy z bezsennością.

Tutaj kliknij po swój plan dietetyczno-treningowy

Bezsenność lub niezdolność zasypiania w nocy nie tylko sprawi, że poczujesz się zmęczony, ale może również mieć poważne konsekwencje dla zdrowia psychicznego i fizycznego i prowadzić do depresji i problemów z lękiem. Dlatego tak ważne jest, aby każdego wieczoru przyzwoicie spać i budzić się świeżo, wypoczęci i zrelaksowani.

Wszyscy wiemy, że kiedy idziemy spać, zaczynamy myśleć o wszystkich rzeczach, które musimy zrobić następnego dnia, o problemach, przed którymi stoimy lub o sytuacjach, które nas czekają. Te myśli nas stresują i utrudniają nam zasypianie, więc kręcimy się  i nie możemy zasnąć. Przyczyny, które mogą prowadzić do bezsenności, mogą być różne, ale to rozwiązanie naprawi problem, niezależnie od tego, co zaczęło się w pierwszej kolejności.

Ludzie cierpiący na zaburzenia snu zazwyczaj sięgają po tabletki i wierzą, że są najlepszym rozwiązaniem. Pigułka nasenna i wszystko będzie lepsze. Zawsze lepiej jest znaleźć alternatywne rozwiązanie dla każdego problemu zdrowotnego i spróbuj bardziej naturalnego podejścia, zanim przejdziesz do tabletek i leków, więc jeśli cierpisz na bezsenność zapomnij o pigułkach i spróbuj tego rozwiązania. Gwarantuję, że będziesz spać jak dziecko już pierwszego dnia po rozpoczęciu stosowania.

Dlaczego to lekarstwo jest tak korzystne?

Po pierwsze, banany lub ich skórki są bogate w potas i magnez, oba składniki są bardzo korzystne dla ogólnego stanu zdrowia. Ale co ważniejsze, magnez daje doskonałe wyniki w leczeniu zaburzeń snu, a potas rozluźnia mięśnie, przygotowując je do dobrego odpoczynku w nocy. Do tego przepisu będziesz musiał kupić organiczne banany, ponieważ użyjemy ich ze skórką i konieczne jest, aby była wolna od pestycydów.

Oto, co musisz przygotować:

1 banan i cynamon. Garnek z wodą około 1 litr.

Metoda przygotowania:

Doprowadź wodę do wrzenia i dodaj do niej banana. Pozwól mu się gotować przez około 10 minut i odłóż na bok. Odcedź płyn i wymieszaj go z cynamonem. Wypij lekarstwo około godziny przed pójściem spać. Możesz później zjeść banana. Napój ten jest nie tylko super smaczny, ale jest niezwykle korzystny dla zdrowia, więc wypróbuj go i przekonaj się o jego niesamowitym wpływie. Będziesz spać jak dziecko!

Tutaj kliknij po swój plan dietetyczno-treningowy

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk