Najskuteczniejsza wskazówka do utraty tłuszczu z brzucha w ciągu miesiąca

brzuszek w miesiąc -15 kg

Najskuteczniejsza wskazówka do utraty tłuszczu z brzucha w ciągu miesiąca. Jest to możliwe, ale musi być bardzo restrykcyjnie czyli odpowiedni dobrany program dietetyczny i treningowy dla każdego inny. Są pewne zasady, których możesz się trzymać, ale nie jest to dla każdego zasada. Na każdego działa co innego. Taki ma plan moja podopieczna.

15 Porad co możesz zrobić dla siebie

1.Nigdy nie je posiłków zawierających więcej niż dwa główne składniki. Na przykład jakieś mięso z sałatką.

2.Nigdy nie je ciężkich sosów sałatkowych, tylko oliwy z oliwek i octu jabłkowego lub balsamicznego.

3.Nigdy nie dodaje soli. Musisz sprawdzać z tyłu każdego pakowanego jedzenia, gdzie znajduje się zródło  z informacjami o wartościach odżywczych. Kupuj rzeczy, które zawierają najmniejszą ilość sodu. Większość firm reklamuje się „niską zawartością tłuszczu” lub „niską zawartością cukru”, ale prawie nigdy nie zwracają uwagi na ilość sodu. Sód spowalnia metabolizm, zatrzymując wodę.

4.Zjada posiłki w ciągu co najmniej 3 godzin.

5.Zawsze je śniadania. Rano, zjada mieszankę owoców z jogurtem naturalnym np. owoc ( mogą to być dwa banany z jagodami lub 1 jabłko). Możesz na początek zjeść tylko jeden owoc. Chodzi o to, że za każdym razem, gdy jesz, twój układ trawienny oddziela inne jedzenie innym kwasem. Jeśli więc zbyt mocno zmieszasz jedzenie, skomplikujesz ten proces, nawet jeśli jesz tylko wysokiej jakości posiłki.

6. Masz ochotę na czekoladę, zjedz ją, ale nie jedz nic innego. Wtedy twój układ trawienny musi zająć się tylko jedną rzeczą na raz.

7. Nigdy nie je węglowodanów (takich jak chleb, czekolada, fasola itp.) W połączeniu z mięsem. To najgorsza kombinacja !!! Dlatego hamburgery sprawiają, że tłuszcz: chleb z wołowiną. Jeśli masz ochotę na burgera, zrób to, ale wyjmij bułkę.

8. Zapomnij o keczupie. NIE jest zrobiony z pomidorów, ale z syropu kukurydzianego. To dla ciebie straszne. To samo dotyczy majonezu i musztardy.

9. Nigdy nie pije napojów gazowanych.

10. Zielona herbata znacznie przyspieszy metabolizm, spróbuj wypić dwa dziennie, ale nie ładuj ich cukrem ani miodem. Spróbuj przyzwyczaić się do picia bez smaku, w mgnieniu oka przyzwyczaisz się i zaczniesz lubić to.

11. Nie ładuj lodówki toną jedzenia. Sklep spożywczy jest w pobliżu i staram się iść codziennie. W ten sposób zawsze kupuję coś, co mam ochotę na jedzenie i zaspokajam swoje apetyty świeżą żywnością.

12. Zapomnij o tym miesiącu. Przygotuj się na to do końca życia! To sposób życia, a nie dieta i trening. Twórz nawyki i nie będziesz musiała się tym martwić.

13. Pracuj nie dlatego, że chcesz stracić tłuszcz, ale dlatego, że jest fajnie. Zastanów się, czy jest to przyjemna aktywność, a nie kara, ponieważ jesteś pulchna. Jeśli nie masz zbyt wiele czasu na trening i nie wiesz jak trenować, zgłoś się do mnie. Kliknij Tutaj www.mataleo.eu/kontakt  Prowadze wiele pań online w domu.

14. Pomyśl z wyprzedzeniem, gdzie będziesz w ciągu dnia. Na przykład, jeśli zostaniesz zaproszona do domu przyjaciela, prawdopodobnie wiesz, że cię nakarmią i prawdopodobnie wiesz, co. Spróbuj połączyć to z resztą posiłku w ciągu dnia. Wiesz, że twój przyjaciel lubi robić tłuczone ziemniaki, spróbuj jeść to samo w ciągu dnia lub coś podobnego jak warzywa.

Jak sama widzisz są to proste zasady, ale i bardzo wymagające. Musisz koniecznie dodać zawsze trening 1h dziennie, a efekt będzie po miesiącu.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk