6 prostych sposobów na utratę tłuszczu z brzucha

zielona herbata, odchudzanie

6 prostych sposobów na utratę tłuszczu z brzucha. Najlepiej wybrać się na siłownię lub ćwiczyć w domu 4-5 razy w tygodniu. Poza rafinowanym cukrem nawet zdrowe cukry, takie jak  miód, powinny być spożywane w ograniczonych ilościach.

Kliknij Tutaj po współpracę i zacznij z trenować z najlepszymi. 

Ludzie myślą, że jedząc „wysokobiałkowe” czy „niskowęglowodanowe” napojów, nie mają tendencji do drastycznego tycia. Picie tych napojów w dużych ilościach może również prowadzić do wzrostu tłuszczu w brzuchu.

Ważne jest to, co jesz. Ponad 20 randomizowanych badań kontrolowanych wykazało, że diety o niskiej zawartości węglowodanów prowadzą do 2-3 razy większej utraty wagi niż diety o niskiej zawartości tłuszczu.

Przykłady żywności bogatej w błonnik obejmują awokado, nasiona lnu, brukselkę, jeżyny i rośliny strączkowe, a to tylko kilka z nich. Kokos pomaga zmniejszyć ilość tłuszczu przechowywanego w brzuchu i ciele, ale też musisz wiedzieć jaki olej kokosowy jest najlepszy.

W jednym badaniu obejmowało 6 tygodni treningu tylko mięśnie brzucha i okazało się, że nie miały wymiernego wpływu na obwód talii lub ilość tłuszczu w jamie brzusznej. Wymienienie wszystkich niesamowitych korzyści zdrowotnych wynikających z ćwiczeń w domu lub na siłowni, wykracza poza zakres tego artykułu, gdyż tego jest bardzo dużo, ale ćwiczenia wydają się być skutecznym w redukcji tłuszczu w całym ciele.

1 lub 2 łyżek octu jabłkowego może dać skuteczne rezultaty.

Badania pokazują, że ludzie, którzy ważą się każdego dnia, są znacznie bardziej narażeni na przytycie. Dlaczego tak jest? To wynik niezadawalający powoduje spadek motywacji. Nie możesz ważyć się codziennie,a raz na tydzień.

Badania pokazują, że jeśli chcesz ograniczyć cukier rafinowany, musisz zacząć czytać etykiety. Oczywiście diety niskowęglowodanowe prowadzą do głodówek, bo nie wytrzymasz na takich dietach dłużej niż 2 miesiące, a efekt to będzie jo-jo.

Efektem końcowym jest przedłużone uczucie sytości i zmniejszonego apetytu. Spożywaj włókna, takie jak awokado, aby spalić tłuszcz brzucha. Zwiększone spożycie cukru jest wprost proporcjonalne do przyrostu w okolicy brzucha. Zielona herbata o delikatnym słodkim smaku może pomóc w utracie tłuszczu z brzucha.

Ćwiczenia mają również wiele innych korzyści zdrowotnych i mogą pomóc ci żyć dłużej.

Musisz właściwie zmierzyć i dostroić swój organizm, aby osiągnąć ten cel. Zrób więcej ćwiczeń siłowych i cardio. Ćwiczenia kardio są niezwykle pomocne w spalaniu kalorii i utracie tłuszczu z brzucha, a ćwiczenia siłowe pomagają ujędrnić ciało.

Unikaj nadmiaru alkoholu, który jest bardzo odpowiedzialny za zwiększenie tłuszczu w brzuchu.

Kiedy masz nadwagę, zwiększasz ilość tłuszczu wątrobowego, co prowadzi do insulinooporności i wielu problemów metabolicznych. Inne badanie wykazało, że ćwiczenia całkowicie uniemożliwiły ludziom odzyskanie tłuszczu brzusznego po utracie wagi, co oznacza, że ​​ćwiczenie jest szczególnie ważne podczas utrzymania masy ciała.

Spalanie o niskiej zawartości węglowodanów pokazuje, że można nawet uzyskać odrobinę mięśni podczas utraty znacznej ilości tkanki tłuszczowej. Najważniejsze jest, aby zachować węglowodany w zakresie 20–50 gramów na posiłek i to jest też kwestia indywidualna.

Kliknij Tutaj po współpracę i zacznij z trenować z najlepszymi. 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk