Schudnij we właściwy sposób

odchudzanie we właściwy sposób

Schudnij we właściwy sposób. Kiedy jesz mniej to przybierasz na wadze…Kiedy nie ćwiczysz  A czy robisz wszystko, dietę, ćwiczę i wciąż nie możesz stracić na wadzę?… Czy sprawdzałaś swoją  insulinę?

JAKIE JEST WŁAŚCIWE PODEJŚCIE?

Otyłość jest związana z wieloma chorobami medycznymi lub genetycznymi, takimi jak niedoczynność tarczycy, zaburzenia hormonalne, cukrzyca (insulinooporność).  Utrata masy ciała może być bezpośrednio lub pośrednio związana z przyczyną przyrostu masy ciała. Ekspertyza dotycząca zrozumienia twojej fizjologii może pomóc w osiągnięciu wymaganych wyników.

Czasami nie rozumiemy, że istnieje problem z naszym ciałem. Podążamy za regularnymi rutynami jedzenia i stylu życia i wciąż tyjemy. Bez zrozumienia przyczyny otyłości wskakujemy do rozwiązania i zaczynamy ćwiczyć na siłowni lub jesteśmy diecie, którą dała ci koleżanka. Podczas gdy problem leży gdzie indziej.

TAKIE SĄ FAKTY:

W naszym ciele występują dwa rodzaje tłuszczów. Jednym z nich jest tłuszcz podskórny znajdujący się bezpośrednio pod skórą. To tłuszcz, który można uszczypnąć i poczuć. Potem jest trzewny lub „głęboki” tłuszcz. Otacza on narządy wewnętrzne (żołądek, wątrobę, jelita itp.) I zwiększa ryzyko cukrzycy, chorób serca, udaru mózgu i otępienia typu „losowego”. Podczas utraty wagi należy zająć się tymi dwoma typami.

Większość klinik oferuje zabiegi na ciało bezpośrednio pod skórą, a nie w głębszej warstwie naszego ciała. Ponadto większość z nich nie wspomaga przyrostu mięśni. Koncentrują się tylko na utracie tłuszczu, co ostatecznie okazuje się nieskuteczne. Czasami niewłaściwe leczenie może spowodować zwiotczenie skóry.

Ludzie idą na skróty robiąc sobie zbiegi czy stosując różne suplementy – tabletki, a nie widzą różnych konsekwencji, które mogą być problemem na całe życie. Chcecie szybko i najlepiej za darmo, a nie ciężką pracą i na lata. Przecież o zdrowie trzeba dbać całe życie, a nie tylko parę miesięcy kiedy idą wakacje czy urodziny.

POMOC EKSPERTA:

U mnie każdy pacjent jest oceniany  na podstawie konsultacji online i jest przeprowadzona indywidualna rozmowa na temat powiązanych schorzeń i opracowywany jest indywidualny plan leczenia polegający na modyfikacji stylu życia, leczeniu powiązanych warunków, jeśli jest to wymagane i efektywnym wykorzystaniu treningu. Całe leczenie jest monitorowane przez ze mnie, upewniając się, że osiągasz swoje cele.

3 miesiące temu zgłosiła się do mnie pani z prośbą o leczenie odchudzające. Ma 36 lat i na ogół łatwiej jest pozbyć się tłuszczu niż ci, którzy są w wieku 40 lat. Ma również życie zawodowe. Ze względu na niedawny przyrost wagi utracono motywację. W związku z intensywnym życiem zawodowym,  ważne jest, aby ciało było aktywne. Gdy staniesz się ospały z powodu dodatkowej wagi, jeśli wpływa to na twoje życie osobiste i zawodowe.

Ja już napisałam wiele artykułów na temat odchudznania w każdym wieku i tylko przypomonam, że każdy po 40- stym rokiem życia ma dużo pod górkę i musi się zając nim specjalista, bo inaczej sobie nie poradzi.

W obliczu tak wielu problemów zdecydowała się na współprace że mną treningami online w dom  i rozpocząć dietę. Dałam jej 8 miesięcy na rozwiązanie problemu. Chociaż bardzo się starała, nie dostrzegł widocznych rezultatów diety i ćwiczeń. Inną ważną kwestią był duży brzuch.
Kiedy zaczynaliśmy swoje treningi, miała bardzo niską wytrzymałość i brak kondycji.  W ciągu kilku sesji zaczęła zauważać widoczne wyniki. Co najważniejsze, w przeciwieństwie do innych metod odchudzania nie napotkała żadnych skutków ubocznych.

Czuła, że odzyskuje młodsze ja. Jej wytrzymałość wzrosła wraz z przyrostem mięśni. Aktywności fizyczne, o których nawet nie mogła pomyśleć, stały się dla niej łatwiejsze do wykonania. Niewiarygodnie, ale mogła ukończyć 15-kilometrowy maraton ze swoim nowym ciałem.

I oto w tym chodzi. Schudnij we właściwy sposób. Ile razy podjęłaś walkę i wszystko wracało? Ile już wydałaś pieniędzy na wszystkie bzdurne koktajle i tabletki? Policz i wpisz w komentarzu na dole artykułu tuta na blogu, a otrzymasz prezent na temat odchudzania.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk