Najlepszy trening całego ciała – możesz zrobić go wszędzie – Gosia Klos

trening na boczki

Najlepszy trening całego ciała – możesz zrobić go wszędzie – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg.

Kiedy szukasz treningu na całe ciało, który możesz wykonać szybko to znaczy bez pakowania torby i wędrowania na siłownię – jest kilka rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę, aby mieć pewność, że spędzasz czas tak efektywnie, jak to możliwe.

Najlepszy trening jest taki, który zrobisz w szybkim tempie na każdą grupę mięśniową, który rozgrzeje biodra, pośladki, ramiona, kostki, mięśnie czworogłowe i tułów, a także przygotuje te mięśnie na cięższy trening. Skończysz obwodem z cardio z dominacją masy ciała, który przyspieszy tętno,  mocno zakończysz trening.

Chcesz wypróbować ten trening całego ciała w domu ze mną? Oto, co musisz zrobić. KLNKIJ TUTAJ I NAPISZ DO MNIE, A JA CIĘ POPROWADZĘ PRZEZ CAŁY PROCES TWOJEGO CELU.

1.Deska góra-dół

Zacznij od wysokiej deski z dłońmi płasko na podłodze, rękami rozstawionymi na szerokość barków, ramionami ułożonymi bezpośrednio nad nadgarstkami, nogami wyciągniętymi do tyłu, a kręgosłupem i pośladkami spiętymi. Rozstaw stopy na szerokość bioder.

Opuść lewą rękę tak, aby przedramię znalazło się na podłodze. Następnie zrób to samo ze swoim prawem. Powinieneś teraz być w pozycji deski przedramienia.

Połóż lewą rękę z powrotem na podłodze, aby wyciągnąć ramię, a następnie prawą ręką, tak aby zakończyć z powrotem w wysokiej desce. Trzymaj biodra tak nieruchomo, jak to możliwe, aby się nie kołysały (być może będziesz musiał bardziej rozszerzyć nogi). To jest jeden przedstawiciel.

Kontynuuj przez 30 sekund.

2.Wymach do boku po skosie. 

Stań ze stopami rozstawionymi szerzej niż na szerokość bioder, z zaangażowanym do tego ćwiczenia z mięśniami brzucha, trzymając hantle obiema rękami za lewą nogę.

Podnieś ręce po przekątnej przed tułowiem, w prawym górnym rogu, pozwalając torsowi i palcom na naturalny obrót w prawo podczas skręcania.

Teraz „posiekaj” ciężar w lewo, przenosząc go w poprzek ciała i celując w lewą kostkę, pozwalając torsowi i palcom na naturalny obrót w tym kierunku. Skoncentruj się na utrzymaniu stabilnej dolnej części ciała i rotacji od kręgosłupa.

Kontynuuj przez 15 sekund, a następnie zmieniaj strony.

Trening całego ciała

3.Ćwiczenia na leżąco.

Połóż się twarzą do góry z rękami wyciągniętymi w kierunku sufitu i nogami w pozycji blatu (kolana ugięte pod kątem 90 stopni i ułożone na biodrach). To jest pozycja wyjściowa.

Powoli wyciągnij prawą nogę prosto, jednocześnie opuszczając lewą rękę nad głowę. Trzymaj oba kilka centymetrów nad ziemią. Ściśnij tyłek i trzymaj rdzeń zaangażowany przez cały czas, dolną część pleców wciśniętą w podłogę.

Przywróć rękę i nogę do pozycji wyjściowej.

Powtórz po drugiej stronie, wyciągając lewą nogę i prawą rękę.

Kontynuuj przez 30 sekund.

Cwiczenia na brzuch

Score artykułu 

 

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk