5 kg w 5 dni – domowa metoda – Gosia Klos

Cudowny napój - Gosia Klos

5 kg w 5 dni – domowa metoda – https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

Pietruszka jest znanym warzywem w wielu zabiegach kulinarnych, z drugiej strony ma liczne właściwości lecznicze. Znany jest przede wszystkim z unikalnych przeciwutleniaczy, które zawiera i właściwości przeciwdziałających chorobom. Wiele osób używa tego zioła do gotowania tylko ze względu na smak. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, że wspaniały smak to tylko jedna z wielu właściwości, jakie kryje to zioło.

Po pierwsze, wypłukuje z organizmu nadmiar płynu, dzięki czemu automatycznie wspomaga pracę nerek. Następnie pomaga w procesie kontrolowania ciśnienia krwi.

Pietruszka zawiera wiele witamin, z których część to witamina C, B 12, K i A. Oznacza to, że wzmacnia układ odpornościowy, tonizuje kości i leczy układ nerwowy.

Co więcej,  jest bardzo niskokaloryczne i wyjątkowo bogate w błonnik i jest niezbędne dla osób, które chcą schudnąć.

Pietruszka jest bardzo popularna w niektórych krajach. Jedną z nich jest Bośnia, tutaj pietruszka jest używana prawie do każdego posiłku.

Do tego dodaj trening w domu i po 3 miesiącach zobaczysz efekty.

Kliknij tutaj po współpracę!

„Pietruszka to cud. W czwartek ważyłem 72kg, a dwa dni później o 5kg mniej. Chodzi o nadmiar wody, która została wydalona z mojego ciała, a nie o tłuszcz. Teraz czuję się świetnie ”- powiedziała moja podopieczna.

HERBATA Z PIETRUSZKI

Składniki:

– 5 posiekanych łodyg pietruszki
– 1 litr wody

Przygotowanie:

Najpierw dodaj pietruszkę do litra wrzącej wody. Następnie zdejmij z ognia i pozostaw na około 20 minut. Na koniec odcedź herbatę i gotowe, szybko i prosto.

Ważne: Spożywanie pietruszki jest bardzo zdrowe i może przynieść wiele korzyści. Ponadto nie zaleca się, aby jedna osoba piła dziennie więcej niż litr tej herbaty.

Musisz zauważyć, że nie herbatka jest cudem, a twoje nastawienie i chęci do zmiany siebie. Jeśli Ty tego chcesz to wszystko Ci pomoże. Wystarczy, że masz w sobie silną wolę i chęci.

Podejmnij wezwanie w 3 miesiące metamorfoza i do grudnia zmień siebie. Napisz do mnie i działamy.

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk