Najlepszy Detox na Boczki – Przepis

Najlepszy Detox na Boczki – Przepis. Stanley Burroughs jest twórcą diety Lemon Detox. Jego pomysł polegał na stosowaniu diety i leczeniu pacjentów z wrzodami żołądka. Jego książka „The Master Cleanser” jest oparta na tej samej diecie, a autor ma również swoje doświadczenie w leczeniu pacjenta, który walczył z przewlekłym wrzodem żołądka przez trzy lata.

Co zaskakujące, pacjentowi wygoiły się wrzody w zaledwie jedenaście dni. Co mu pomogło? Postanowił ufać lekarzowi i codziennie wykonywał leczenie. Po początkowym sukcesie dr Burroughs leczył wielu innych pacjentów i byli w doskonałym stanie zdrowia w ciągu zaledwie 10 dni.
Co więcej, można też schudnąć i opiera się na idei, że detoksykacja jest pierwszym i najważniejszym krokiem w leczeniu stanu zdrowia. Naukowcy mówią, że zła dieta, niewystarczająca aktywność fizyczna i stres przyczyniają się do gromadzenia toksyn w organizmie. O tym piszę w swoich artykułach.

Eksperci wyjaśniają, że zdrowe nawyki żywieniowe, ćwiczenia i zmniejszony stres mogą magię w tym procesie.

Osoby, które lubią regularnie pić kawę i napoje gazowane, powinny rozważyć zmniejszenie ilości wypijanych napojów. Niezbędne jest również uzupełnianie witaminy B5 lub kwasu pantotenowego, ponieważ pomaga to w zapobieganiu bólom głowy, które mogą wystąpić w wyniku zmniejszenia spożycia kofeiny.

Lemoniada jest podstawą diety i Detoxu. Składa się z cytryn, czystego i organicznego syropu klonowego, pieprzu cayenne i oczyszczonej wody. Połącz składniki i odczekaj 10 minut. Pij od 6 do 12 szklanek lemoniady dziennie i rób to przez co najmniej dziesięć dni.

Uwaga: Upewnij się, że zażywasz środek przeczyszczający dwa razy dziennie, rano i wieczorem. Opróżnij żołądek co najmniej trzy razy dziennie. Pomoże to usunąć nadmiar toksyn i odpadów. 

Oczywiście jeśli jesteś na jakiś antybiotykach, detoks możesz wykonać dopiero po zakończeniu leczenia.  Dodaj trening do całego procesu i to będzie mega detoksykacja!

KLIKNIJ W LINK

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk