Jak zrzucić 3 kg w zaledwie 7 dni – Przepis na zdrowie

herbata jak zrzucić 3 kg w 7 dni

Jak zrzucić 3 kg w zaledwie 7 dni – Przepis na zdrowie. Ja zawsze po weekendzie dostaje szału jak piszecie mi głupoty typu; Chcę szybko schudnąć, chcę mieć płaski brzuch i to wszystko w krótkim czasie.  Każda z was chciałaby schudnąć najlepiej 20 kilogramów w miesiąc, ujędrnić pośladki w 2 tygodnie i mieć płaski brzuch w tydzień.

Tak się nie da! a jeśli tak schudłaś to będzie efekt jo-jo. Tyle czasu tyłaś, tyle czasu będziesz chudła. Wszystko wymaga czasu. Zapytaj siebie ile czasu przygotowywałaś się do swojego, własnego ślubu?!  Około 8 miesięcy, może więcej. Tyle samo potrzebujesz czasu dla swojego organizmu. To twoje ciało, twoja skóra, twoje zdrowie.

W sobotę dostałam wiadomość od dziewczynki, która napisała, że chciałaby schudnąć szybko – w tydzień czasu 15 kg. Jej waga to 87 kg, a wiek 10 lat. Zapytałam się „ dlaczego chcesz tak szybko schudnąć? Że to nie jest zdrowe itd” Ona napisała, że tak mama sie odchudza i tez by tak chciała. Kochane mamy; coraz więcej dostaje od waszych pociech wiadomości na temat odchudzaniu. Dla własnego sumienia, jeśli widzisz, że twoje dziecko jest otyłe, zgłosicie się do mnie. Zadbajcie o ich przyszłość. Prowadzę wiele dzieci i młodzież, trenujemy online.

Teraz czas na przepis w którym stracisz na wadze, ale tylko dodając do tego trening w domu lub na siłowni, trzymając odpowiednią dietę.  Ta niesamowita kombinacja mocnych składników pomoże Ci stracić do 3 kg w jednym tygodniu. Jest to bardzo skuteczna, ale prosta herbata, która natychmiast zwiększy metabolizm.

Musisz spróbować tej 3-składnikowej herbaty.

Składniki:

– 1 torebkę zielonej herbaty
– 1/4 łyżeczki kurkumy
– 1 laska cynamonu
– 500 ml przegotowanej wody

Wszystko, co musisz zrobić to 500 ml wody przegotowanej zalać wszystkie wymienione powyżej składniki. Wyjmij torebkę z zieloną herbatą i laskę cynamonu po 7 minutach i bardzo dobrze wymieszaj.  Jeśli lubisz ostre herbaty, możesz dodać szczyptę pieprzu cayenne. Kajeński pieprz wzmaga wytwarzanie ciepła przez organizm, a to powoduje niewielki wzrost tempa metabolizmu. Spalisz więcej kalorii w ciągu dnia.

Pij 2 filiżanki herbaty dziennie. Jeśli masz jakieś problemy zdrowotne, musisz zapytać lekarza o tą herbatę. Nie pij więcej niż 2 filiżanki dziennie i upewnij się, że dobrze zjesz przed wypiciem. Ćwicz częściej i staraj się mieć zbilansowaną dietę, jeśli chcesz osiągnąć prawdziwe rezultaty. Ta herbata jest tylko dodatkiem i pomoże twojemu organizmowi spalić więcej kalorii w krótkim czasie, ale przy zachowaniu wszystkich, opisanych wyżej elementów.

Napisz do mnie jeśli naprawdę myślisz o swoim zdrowiu.

m.klos@mataleo.eu

https://mataleo.eu/wp-content/uploads/2013/08/1448-1.jpg

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk