Detox Jelita Grubego – Niebezpieczne Odchudzanie

Jelita oczyszczanie napój dla ciebie

Detox Jelita Grubego – Niebezpieczne Odchudzanie. Oczyszczanie jelita grubego istnieje już od czasów starożytnych. Zawsze powtarzam, że nasz organizm jest „bardzo mądry” i stara się ochronić nas i zapewnić zdrowie, i dobrą kondycję. W sytuacji, kiedy spożywamy „śmieciowe” jedzenie, na wewnętrznych ścianach jelita grubego zbiera się warstwa śluzu. Jego zadanie to ochrona przed wchłonięciem się toksyn z tego pokarmu do organizmu.

Gdy notorycznie produkowany i gromadzony jest śluz, powstaje warstwa sięgająca nawet 15 cm grubości. Z czasem staje się twarda i powstają skamieniałe masy kałowe. W dzisiejszych czasach jest bardzo dużo stroni internetowych, które proponują różne proszki, kapsułki czy suplementy aby wyczyścić  jelito grube. To są sztuczne i niebezpiecznie środki.

Ideą oczyszczania jest wypłukanie toksyn z jelita grubego. Niestety, nauka jest wadliwa. Pamiętaj, że jelita są przeznaczone do usuwania toksyn jedzenia, które spożywasz na codzień. To jest jego cel. Płukanie płukanie nie pomaga i może okazać się niebezpieczne.

Oto 7 niebezpieczeństw, o których powinnaś wiedzieć zanim pomyślisz o oczyszczeniu jelita grubego.

1. Odwodnienie.  Najczęstszym problemem związanym z oczyszczaniem jelita grubego jest odwodnienie.

2. Brak równowagi elektrolitowej. Drugi poważny problem z oczyszczaniem jelit to brak równowagi elektrolitowej. Często skutki uboczne to  biegunki i wymiotów, które pomagają prowadzić do tego braku równowagi.

3. Niedokrwistość aplastyczna. ​U niektórych rozwija się anemia aplastyczna, problem, w którym szpik kostny nie jest w stanie wytworzyć wystarczającej ilości nowych komórek krwi.

4. Infekcja. Ponieważ  oczyszczając  swoje jelito, usuwasz bakterie, które się w niej znajdują. Healthline przypomina ludziom, że bakterie nie zawsze są złe. Twoje ciało potrzebuje bakterii, które pomogą przełamać i strawić jedzenie. Wypłukując je, możesz spowodować brak równowagi bakteryjnej i wynikające z tego infekcje.

5. Niewydolność nerek. ​Niektórzy ludzie przechodzą w niewydolność nerek, co jest bardziej ekstremalnym skutkiem ubocznym, w wyniku oczyszczenia.

6. Toksyczność wątroby. Opracowanie toksyczności wątroby jest również możliwe, a wczesnym sygnałem ostrzegawczym może być ból pod prawym łukiem żebrowym. Ciężkie uszkodzenie wątroby jest stanem zagrażającym życiu, konieczna jest hospitalizacja na oddziale intensywnej opieki medycznej.

7. Śmierć. Najpoważniejszym efektem ubocznym jest śmierć. Kilka śmierci było bezpośrednio związanych z oczyszczaniem jelit, więc bądź ostrożna.

Dzisiejsze czasy to wyścig szczurów, kto ma wiekszą dupę i cycki ten ma powodzenie. Robicie wszystko, żeby wyglądać jak te 20 – sto latki, a prawda jest taka, że kiedy urodziłaś lub jesteś po 40 – stce, niestety organizm już inaczej reaguje na wszystko. Do reklam suplementów i innych specyfików wstawiają młode dziewczyny, tak żebyś ty sie dała nabrać no i ty sie nabierasz i kupujesz.

A nie lepiej zrobić sobie sok z jabłek i buraków? Gwarantuje wam, że czyszczenie twoich jelit będzie przez cały dzień…tylko nie pijcie go przed spaniem.

Moja podopieczna Ala, lat 52 zgubiła 21 kg bez kapsułek, suplementów czy proszków. Ćwiczyłyśmy online skype przez 3 miesiące – dieta indywidualna. Kontakt mamy cały czas i Ala nadal ćwiczy i przestrzega moich wskazówek.

Ty też tak możesz wyglądać. Napisz do mnie na 

Kliknij Tutaj i Działaj

metamorfoza, Gosia Klos, dietetyk